Brašna na riadidlá- bikepacking, Sport Arsenal Art. 601

  • Toptrans - malá zásielka
    Zásielkovňa
  • Záruka:2 roky
  • Dostupnosť: je skladom

Vaša cena s DPH € 34,90

x

Využite efektívne aj priestor na riadidlách

Bikepackingová brašna na riadidlá od firmy Sport Arsenal, do ktorej sa vám vojde naozaj všetko, čo si len budete priať

Brašne od českého výrobcu cyklistických doplnkov vynikajú predovšetkým svojim kvalitným spracovaním. Sú preverované už od roku 1992 tisíckami cyklistov a vždy sa stali dôležitým parťákom svojho majiteľa, ktorého nikty nezradili. A s týmto modelom Sport Arsenal Art. 601 to nebude inak!

Jedná sa totiž o veľmi praktickú riadidlovú brašnu, ktorá sa na riadidlá pripevňuje pomocou popruhov, a preto je vhodná pre všetky typy bicyklov. Brašna disponuje až 8 litrami objemu, ale pomocou dodaných popruhov je možné upnúť na brašnu ešte ďalší náklad. Materiál, z ktorého je vyrobená je PAD/PVC, takže jej ďalšou výhodnou vlastnosťou je vodovzdornosť, vďaka čomu sa nemusíte obávať premoknutia brašne.

Montáž brašne je naozaj jednoduchá, rovnako ako zabalenie nákladu. Poklop brašne má dve kapsy na zips, pre drobnejšie veci ako sú doklady, kľúče alebo mobilný telefón. Jej dĺžku si môžete sami ovplyvniť zarolovaním brašne, avšak jej maximálna dĺžka je až 52 cm a priemer valca je 15 cm. Ideálna je v kombinácii s podsedlovými brašnami Art. 602, 603 alebo 612. Pre viac informácii ohľadne rolovacieho systému zatvárania a jej upevňovania si môžete prehliadnuť tento návod.

Brašna na riadidlá Sport Arsenal Art. 601 - technické parametre

Rozmery 15 x 52 cm (priemer x šírka)
Objem 8 l
Materiál PAD/PVC
Hmotnosť 380 g

 

Nákupný košík
Odoslať otázku predavačovi