Logo

Brašna na riadidlá- bikepacking, Sport Arsenal Art. 601

Využite efektívne aj priestor na riadidlách Bikepackingová brašna na riadidlá od firmy Sport Arsenal, do ktorej sa vám vojde naozaj všetko, čo si len budete priať Brašne od českého výrobcu cyklistických doplnkov vynikajú predovšetkým svojim kvalitným spracovaním. Sú preverované už od roku 1992 tisíckami cyklistov a vždy sa stali dôležitým parťákom svojho majiteľa, ktorého nikty nezradili. A s týmto modelom Sport Arsenal Art. 601 to nebude inak! Jedná sa totiž o veľmi praktickú riadidlovú brašnu, ktorá sa na riadidlá pripevňuje pomocou popruhov, a preto je vhodná pre všetky typy bicyklov. Brašna disponuje až 8 litrami objemu, ale pomocou dodaných popruhov je možné upnúť na brašnu ešte ďalší náklad. Materiál, z ktorého je vyrobená je PAD/PVC, takže jej ďalšou výhodnou vlastnosťou je vodovzdornosť, vďaka čomu sa nemusíte obávať premoknutia brašne. Montáž brašne je naozaj jednoduchá, rovnako ako zabalenie nákladu. Poklop brašne má dve kapsy na zips, pre drobnejšie veci ako sú doklady, kľúče alebo mobilný telefón. Jej dĺžku si môžete sami ovplyvniť zarolovaním brašne, avšak jej maximálna dĺžka je až 52 cm a priemer valca je 15 cm. Ideálna je v kombinácii s podsedlovými brašnami Art. 602, 603 alebo 612. Pre viac informácii ohľadne rolovacieho systému zatvárania a jej upevňovania si môžete prehliadnuť tento návod.

Čítajte viac
Kód produktu: 325601
Záruka: 2 roky
Výrobca: Sport Arsenal
Skladom
Eshop
Skladom

Praha
náměstí Svatopluka Čecha 3
101 00 Praha 10 – Vršovice

Tel.: +420 234 139 444
E-mail: info@citybikes.cz

Praha
Skladom

Brno
Galerie SFINX, Hrnčířská 6
602 00 Brno - Královo Pole

Tel.: +420 608 844 634
E-mail: brno@citybikes.cz

Brno
Cena: 34,10
Cena bez DPH: 28,18
- +
ks
Úplný popis produktu

Využite efektívne aj priestor na riadidlách

Bikepackingová brašna na riadidlá od firmy Sport Arsenal, do ktorej sa vám vojde naozaj všetko, čo si len budete priať

Brašne od českého výrobcu cyklistických doplnkov vynikajú predovšetkým svojim kvalitným spracovaním. Sú preverované už od roku 1992 tisíckami cyklistov a vždy sa stali dôležitým parťákom svojho majiteľa, ktorého nikty nezradili. A s týmto modelom Sport Arsenal Art. 601 to nebude inak!

Jedná sa totiž o veľmi praktickú riadidlovú brašnu, ktorá sa na riadidlá pripevňuje pomocou popruhov, a preto je vhodná pre všetky typy bicyklov. Brašna disponuje až 8 litrami objemu, ale pomocou dodaných popruhov je možné upnúť na brašnu ešte ďalší náklad. Materiál, z ktorého je vyrobená je PAD/PVC, takže jej ďalšou výhodnou vlastnosťou je vodovzdornosť, vďaka čomu sa nemusíte obávať premoknutia brašne.

Montáž brašne je naozaj jednoduchá, rovnako ako zabalenie nákladu. Poklop brašne má dve kapsy na zips, pre drobnejšie veci ako sú doklady, kľúče alebo mobilný telefón. Jej dĺžku si môžete sami ovplyvniť zarolovaním brašne, avšak jej maximálna dĺžka je až 52 cm a priemer valca je 15 cm. Ideálna je v kombinácii s podsedlovými brašnami Art. 602, 603 alebo 612. Pre viac informácii ohľadne rolovacieho systému zatvárania a jej upevňovania si môžete prehliadnuť tento návod.

Viac informácií

Brašna na riadidlá Sport Arsenal Art. 601 - technické parametre

Rozmery 15 x 52 cm (priemer x šírka)
Objem 8 l
Materiál PAD/PVC
Hmotnosť 380 g

 

Otázka pre predajcu

Potrebujete poradiť, ktorý produkt je presne pre Vás?
Neviete si rady s výberom alebo máte akékoľvek ďalšie otázky? Neváhajte sa na nás obrátiť a my Vám radi pomôžeme.

povinné položky

Odoslať priateľom

Odporučili by ste tento produkt svojmu kolegovi alebo známemu?
Pošlite mu krátky odkaz prostredníctvom tohto formulára.

Odporúčané produkty

Trojbrašna na nosič Sport Arsenal Art. 465
Skladom
52,90
43,72 bez DPH

Sport Arsenal Art. 612 brašna pod sedlo vodotesná - BIKEPACKING
Tip
Do 2-3 dní
75,10
62,07 bez DPH

Taška na bicykel do rámu - stredná Sport Arsenal Art. 504
Tip
Skladom
13,80
11,40 bez DPH