Brašna na bicykel NewLooxs Avero Single

novinka
  • Toptrans - malá zásielka
    Zásielkovňa
  • Záruka:2 roky
  • Dostupnosť: je skladom

Vaša cena s DPH € 37,20

x

Štýlová klasika na bicykel i do mesta cez rameno

Snívali ste o elegantnej taške, ktorá by sa dala využiť ako obyčajná brašna, ale aj ako taška na bicykel? V tom prípade sa sny stávajú skutočnosťou

Brašna na bicykel Avero Single od známeho výrobcu NewLooxs je zároveň decentnou brašnou na každodenné nosenie, rovnako ako úložným priestorom na váš bicykel. Ako je to možné? Vďaka dvojici háčikov uschovaných v priehradke na zips sa dá jednoducho pripnúť na nosič a v sekunde zas premeniť späť na obyčajnú tašku cez rameno.

Taška sa dá jednoducho prehodiť cez rameno, je totiž vybavená popruhom s nastaviteľnou dĺžkou, ktorý poslúži na výletoch do mesta i do prírody, rovnako ako pri nosení do práce či do školy. Vďaka príjemným rozmerom 32 x 33 x 13 cm a objemu 12,5 litra do nej vojde všetko, čo na celý deň potrebujete.

Cyklistická taška Avero Single je vyrobená z vodovzdorného polyesteru, a tak vás žiadne počasie neprekvapí. Vďaka svojmu dômyselnému vnútornému usporiadaniu, kde má brašna veľkú priehradku a množstvo menších priehradok, umožňuje usporiadanie vecí a vám šetrí čas strávený hľadaním.

Elegantná brašna na bicykel NewLooxs Avero Single - technické parametre

Rozmery: 32  x  33  x  13 cm
Objem: 12,5 l
Dostupné farby: čierna
Materiál: vodovzdorný polyester

 

Nákupný košík
Odoslať otázku predavačovi