Logo

Bezbatériové svetlo Reelight AMS ReePower Flash

Svetlo Reelight AMS je práve to, ktoré potrebujete, ak hľadáte odolné svetlo s ľahkou montážou na náboj kolesa, vďaka ktorému vás bude vždy vidno a budete v bezpečí - vo dne, v noci. Jedná sa o novú verziu obľúbených svetiel s montážou na náboj. Dizajn je minimalistický a zároveň veľmi funkčný, aby bolo použitie svetla čo najjednoduchšie. Inštalácia nezaberie viac než pár minút vďaka novému jednoduchému upevňovaciemu systému. Po namontovaní sa už o nič nemusíte starať - svetlá sa samostatne zapnú i vypnú. Svetlo AMS vo verzii ReePowerTM Flash je vybavené kondenzátorom, vďaka čomu ostane blikať ešte dve minúty po zastavení. Oproti predchádzajúcim verziám sa nabije výrazne rýchlejšie a bude tak pripravené kedykoľvek ho budete potrebovať. Názov AMS bol zvolený ako pocta hlavnému mestu cyklistiky, holandskému Amsterdamu, ktorý je považovaný za jedno z najviac priateľských miest pre cyklistov na svete. Cyklo svetlo Reelight AMS sa bude starať o vašu bezpečnosť a nikdy vás nezradí.

Čítajte viac
Kód produktu: 000125
Výrobca: Reelight
Skladom
Eshop
Skladom

Praha
náměstí Svatopluka Čecha 3
101 00 Praha 10 – Vršovice

Tel.: +420 234 139 444
E-mail: info@citybikes.cz

Praha
Skladom

Brno
Galerie SFINX, Hrnčířská 6
602 00 Brno - Královo Pole

Tel.: +420 608 844 634
E-mail: brno@citybikes.cz

Brno
Cena: 46,90
Cena bez DPH: 38,76
- +
ks
Úplný popis produktu

Svetlo vášho dňa

Bezbatériové svetlo na bicykel Reelight AMS ReePowerTM Flash vás bude sprevádzať pri každej jazde

Svetlo Reelight AMS je práve to, ktoré potrebujete, ak hľadáte odolné svetlo s ľahkou montážou na náboj kolesa, vďaka ktorému vás bude vždy vidno a budete v bezpečí - vo dne, v noci.

Jedná sa o novú verziu obľúbených svetiel s montážou na náboj. Dizajn je minimalistický a zároveň veľmi funkčný, aby bolo použitie svetla čo najjednoduchšie. Inštalácia nezaberie viac než pár minút vďaka novému jednoduchému upevňovaciemu systému. Po namontovaní sa už o nič nemusíte starať - svetlá sa samostatne zapnú i vypnú.

Svetlo AMS vo verzii ReePowerTM Flash je vybavené kondenzátorom, vďaka čomu ostane blikať ešte dve minúty po zastavení. Oproti predchádzajúcim verziám sa nabije výrazne rýchlejšie a bude tak pripravené kedykoľvek ho budete potrebovať.

Názov AMS bol zvolený ako pocta hlavnému mestu cyklistiky, holandskému Amsterdamu, ktorý je považovaný za jedno z najviac priateľských miest pre cyklistov na svete.

Cyklo svetlo Reelight AMS sa bude starať o vašu bezpečnosť a nikdy vás nezradí.

Nie je vhodné pre kotúčové brzdy.

Viac informácií

Bezbatériové osvetlenie na bicykel Reelight AMS ReePowerTM Flash - technické parametre

Hmotnosť 173 g
Svetelný tok (pri 15 km/h) Predné: 8 lm
Zadné: 3 lm
Vodovzdornosť IP 67
Napájanie 2x magnet vo výplete kolesa

 

Otázka pre predajcu

Potrebujete poradiť, ktorý produkt je presne pre Vás?
Neviete si rady s výberom alebo máte akékoľvek ďalšie otázky? Neváhajte sa na nás obrátiť a my Vám radi pomôžeme.

povinné položky

Odoslať priateľom

Odporučili by ste tento produkt svojmu kolegovi alebo známemu?
Pošlite mu krátky odkaz prostredníctvom tohto formulára.

Video