Logo

Bezbatériové blikačky Reelight CIO ReePower™

Nová generácia blikačiek na bicykel od dánskeho výrobcu osvetlenia Reelight. Podobne ako väčšina výrobkov tejto firmy, aj tieto svetlá s názvom Cio využívajú ekologicky priateľský koncept elektromagnetickej indukcie, keď cyklista rozpohybovaním bicykla vyrobí energiu pre osvetlenie. Moderné a veľmi jednoduché riešenie od Reelightu zbiera každoročne množstvo ocenení. Sada svetiel na bicykel obsahuje prednú a zadnú blikačku a dvojicu magnetov podobných tým, ktoré sa používajú pre snímanie otáčok tachometra. Blikačky sa umiestňujú na ľavú stranu bicykla na prednú a zadnú vidlicu a do oboch kolies sa pripevnia malé magnety tak, aby prebiehali okolo blikačiek. Pri každom otočení kolesa a prebehnutí magnetu okolo svetla toto zabliká, takže kedykoľvek sa na svojom bicykli rozbehnete, budete automaticky osvetlení v akúkoľvek dennú dobu a za akéhokoľvek počasia. Blikačky Reelight CIO navyše disponujú funkciou ReePower™, čo znamená, že sa jazdou nabíjajú a aj keď zastavíte, vydržia ešte niekoľko minút blikať z uloženej elektrickej energie. Osvetlenie bez starostí, kedykoľvek pripravené pracovať pre vašu bezpečnosť, to je sada bezbatériových svetiel Reelight CIO.

Čítajte viac
Kód produktu: 003210
Záruka: 2 roky
Výrobca: Reelight
Skladom
Eshop
Skladom

Praha
náměstí Svatopluka Čecha 3
101 00 Praha 10 – Vršovice

Tel.: +420 234 139 444
E-mail: info@citybikes.cz

Praha
Skladom

Brno
Galerie SFINX, Hrnčířská 6
602 00 Brno - Královo Pole

Tel.: +420 608 844 634
E-mail: brno@citybikes.cz

Brno
Cena: 46,90
Cena bez DPH: 38,76
- +
ks
Úplný popis produktu

Bezpečná nočná jazda

Predné a zadné bezbatériové svetlo na bicykel Reelight Cio pre vašu bezpečnú jazdu na bicykli po zotmení

Nová generácia blikačiek na bicykel od dánskeho výrobcu osvetlenia Reelight. Podobne ako väčšina výrobkov tejto firmy, aj tieto svetlá s názvom Cio využívajú ekologicky priateľský koncept elektromagnetickej indukcie, keď cyklista rozpohybovaním bicykla vyrobí energiu pre osvetlenie. Moderné a veľmi jednoduché riešenie od Reelightu zbiera každoročne množstvo ocenení.

Sada svetiel na bicykel obsahuje prednú a zadnú blikačku a dvojicu magnetov podobných tým, ktoré sa používajú pre snímanie otáčok tachometra. Blikačky sa umiestňujú na ľavú stranu bicykla na prednú a zadnú vidlicu a do oboch kolies sa pripevnia malé magnety tak, aby prebiehali okolo blikačiek. Pri každom otočení kolesa a prebehnutí magnetu okolo svetla toto zabliká, takže kedykoľvek sa na svojom bicykli rozbehnete, budete automaticky osvetlení v akúkoľvek dennú dobu a za akéhokoľvek počasia. Blikačky Reelight CIO navyše disponujú funkciou ReePower™, čo znamená, že sa jazdou nabíjajú a aj keď zastavíte, vydržia ešte niekoľko minút blikať z uloženej elektrickej energie.

Osvetlenie bez starostí, kedykoľvek pripravené pracovať pre vašu bezpečnosť, to je sada bezbatériových svetiel Reelight CIO.

Viac informácií

Sada blikačiek na bicykel Reelight Cio - technické parametre

Technológia Bezbatériový koncept
Prevedenie Indukčná diódová blikačka
Funkcia Blikanie aj niekoľko minút po zastavení bicykla
Sada obsahuje Predné a zadné svetlo + 2 ks magnetov
Otázka pre predajcu

Potrebujete poradiť, ktorý produkt je presne pre Vás?
Neviete si rady s výberom alebo máte akékoľvek ďalšie otázky? Neváhajte sa na nás obrátiť a my Vám radi pomôžeme.

povinné položky

Odoslať priateľom

Odporučili by ste tento produkt svojmu kolegovi alebo známemu?
Pošlite mu krátky odkaz prostredníctvom tohto formulára.

Video