Logo

Prestavba na elektrobicykel ElectroKit - stredový pohon 36V/14,5Ah

Dajte bicyklu masívny elektrický náboj!   Nová prestavba na elektrobicykel so stredovým pohonom a batériou s nadštandardnou kapacitou 15 Ah.   Elektrické sady umožňujúce prestavbu bicykla na elektrobicykel ponúkame od roku 2008. Teraz predstavujeme novú sadu so stredovým pohonom, ktorá je v mnohých ohľadoch odlišná od štandardných sád s nábojovým motorom. Tento typ sady je naviac vybavený batériou s nadštandardnou kapacitou 36V 14,5 Ah. Batéria 14,5 Ah a 10 Ah majú celkom rovnaký tvar a preto sú v systémoch zameniteľné.   V čom sú odlišnosti prestavby na elektrobicykel so stredovým pohonom?   Stredový pohon sa inštaluje namiesto štandardného prevodníka a stredu kľučiek. Pohon zadného kolesa sa uskutočňuje prostredníctvom existujúceho reťazového prevodníka. Výhodou tohto prevodu je možnosť využívania prehadzovačky (iba zadné kolieska) alebo nábojovej prevodovky. Vďaka tomu je možné meniť motoru prevodový pomer. Motor potom efektívnejšie pracuje ako v menších, tak aj vo veľkých rýchlostiach bicykla pri optimálnych otáčkach motora. Šetrí sa energia a zvyšuje dojazd. Zlepšuje sa stúpavosť elektrobicykla. Nastavenie motora je digitálne a rýchlosť možno obmedzovať až do rýchlosti 40 km/h. Súčasťou pohonu je integrovaný senzor PAS a kontrolór - nie je potrebná ďalšia inštalácia. Motor má nízke ťažisko a neovplyvňuje ovládanie bicykla. Motor nie je možné inštalovať s prednou prehadzovačkou. Prevodník má buď 46 alebo 44 zubov.   Čo obsahuje prestavba na elektrobicykel so stredovým pohonom?   Stredový motor 8 FUN 36 V 250 W Prevodník 44 alebo 46 zubov a alumíniové kľučky Digitálny ovládač s tachometrom, voľba sily motora v 5 stupňoch, nastavenie maximálnej rýchlosti do 40 km/h Senzor rýchlosti, magnet Batérie 36 V 14,5 Ah LiIon cylidrické články. Zadný nosič trubkový alumíniový. Zostavu s batériou s nižšou kapacitou 10 Ah tiež ponúkame tu. Inteligentná nabíjačka 240V, 2A, 90W doba nabíjania 6 h.   Parametre sady Electrokit - stredový pohon:   Sada obsahuje všetky diely potrebné k inštalácii elektrifikačnej sady spĺňajúcej normu EN15194 v prípade nastavenia maximálnej rýchlosti na 25 km / h Dojazd - 70 až 100 km. Hmotnosť - elektromotor 4 kg, batéria 4,5 kg, nosič 1 kg Rozmery - batéria 35 x 15 x 6 cm Technológia 36V poskytuje dostatok sily aj pre cyklistov s hmotnosťou až 120 kg. Elektrokit vám radi nainštalujeme na váš bicykel v našej predajni tu. Možná je tiež elektrifikácia bicykla svojpomocne podľa podrobného návodu. Kontaktujte nás, poradíme vám.

Čítajte viac
Záruka: 2 roky
Výrobca: ElectroKit
nedostupné
Eshop
nedostupné

Praha
náměstí Svatopluka Čecha 3
101 00 Praha 10 – Vršovice

Tel.: +420 234 139 444
E-mail: info@citybikes.cz

Praha
nedostupné

Brno
Galerie SFINX, Hrnčířská 6
602 00 Brno - Královo Pole

Tel.: +420 608 844 634
E-mail: brno@citybikes.cz

Brno
Cena: 1 060,00
Cena bez DPH: 876,03
Tento produkt bol vyradený z našej ponuky a už nie je možné ho u nás kúpiť.
Úplný popis produktu

Dajte bicyklu masívny elektrický náboj!
 

Nová prestavba na elektrobicykel so stredovým pohonom a batériou s nadštandardnou kapacitou 15 Ah.
 


Elektrické sady umožňujúce prestavbu bicykla na elektrobicykel ponúkame od roku 2008. Teraz predstavujeme novú sadu so stredovým pohonom, ktorá je v mnohých ohľadoch odlišná od štandardných sád s nábojovým motorom. Tento typ sady je naviac vybavený batériou s nadštandardnou kapacitou 36V 14,5 Ah. Batéria 14,5 Ah a 10 Ah majú celkom rovnaký tvar a preto sú v systémoch zameniteľné.
 

V čom sú odlišnosti prestavby na elektrobicykel so stredovým pohonom?
 

 1. Stredový pohon sa inštaluje namiesto štandardného prevodníka a stredu kľučiek. Pohon zadného kolesa sa uskutočňuje prostredníctvom existujúceho reťazového prevodníka. Výhodou tohto prevodu je možnosť využívania prehadzovačky (iba zadné kolieska) alebo nábojovej prevodovky. Vďaka tomu je možné meniť motoru prevodový pomer. Motor potom efektívnejšie pracuje ako v menších, tak aj vo veľkých rýchlostiach bicykla pri optimálnych otáčkach motora. Šetrí sa energia a zvyšuje dojazd. Zlepšuje sa stúpavosť elektrobicykla.
 2. Nastavenie motora je digitálne a rýchlosť možno obmedzovať až do rýchlosti 40 km/h.
 3. Súčasťou pohonu je integrovaný senzor PAS a kontrolór - nie je potrebná ďalšia inštalácia.
 4. Motor má nízke ťažisko a neovplyvňuje ovládanie bicykla.
 5. Motor nie je možné inštalovať s prednou prehadzovačkou. Prevodník má buď 46 alebo 44 zubov.

   

Čo obsahuje prestavba na elektrobicykel so stredovým pohonom?
 

 1. Stredový motor 8 FUN 36 V 250 W
 2. Prevodník 44 alebo 46 zubov a alumíniové kľučky
 3. Digitálny ovládač s tachometrom, voľba sily motora v 5 stupňoch, nastavenie maximálnej rýchlosti do 40 km/h
 4. Senzor rýchlosti, magnet
 5. Batérie 36 V 14,5 Ah LiIon cylidrické články. Zadný nosič trubkový alumíniový. Zostavu s batériou s nižšou kapacitou 10 Ah tiež ponúkame tu.
 6. Inteligentná nabíjačka 240V, 2A, 90W doba nabíjania 6 h.

 

Parametre sady Electrokit - stredový pohon:
 

Sada obsahuje všetky diely potrebné k inštalácii elektrifikačnej sady spĺňajúcej normu EN15194 v prípade nastavenia maximálnej rýchlosti na 25 km / h

Dojazd - 70 až 100 km.
Hmotnosť - elektromotor 4 kg, batéria 4,5 kg, nosič 1 kg
Rozmery - batéria 35 x 15 x 6 cm

Technológia 36V poskytuje dostatok sily aj pre cyklistov s hmotnosťou až 120 kg. Elektrokit vám radi nainštalujeme na váš bicykel v našej predajni tu. Možná je tiež elektrifikácia bicykla svojpomocne podľa podrobného návodu. Kontaktujte nás, poradíme vám.

Viac informácií
Nie je prestavba na elektrobicykel nebezpečná, kvôli slabému rámu bicykla? Väčšina bicyklov, pokiaľ sa nejedná o najlacnejšie modely zo supermarketu má zodpovedajúcu pevnosť rámu. Vo väčšine prípadov majú bicykle lepšiu kvalitu materiálu rámov (a teda aj pevnosť) ako lacné elektrobicykle.
Neoťažie mi príliš bicykel? Prestavba na elektrobicykel navýši hmotnosť bicykla o 8 kg, čo je približne hmotnosť batohu s vybavením na celodenný výlet.
Čo keď začne pršať? Je to rovnaké ako u elektrobicyklov. Ak prší málo, nič sa nedeje. Ak by mala byť silná prietrž mračien, odporúčame vypnúť elektropohon a dôjsť ako na konvenčnom bicykli. Nechajte bicykel následne dobre vyschnúť.
Mám prehadzovačku 3x9, môžem inštalovať stredový pohon? Áno, môžete, ale odstráňte 3 rýchlostný prevodník, stred kľučiek a prednú  prehadzovačku. Z prevodov 3x9 zostane iba kazeta s deviatimi prevodmi.
Ako sú riešené káble? Ak bicykel prerábame u nás v dielni, káble vždy starostlivo ovinieme špirálovou plastovou izoláciou a prichytávajú sa k rámu pomocou sťahovacích pásikov. Na bicykloch tmavej farby káble vôbec nerušia, v prípade svetlých bicyklov sú vidieť, ale nijako zásadne nerušia estetický dojem.
Nabíja sa bicykel, keď ide z kopca? Nie, bicykel sa nenabíja. Predný prevodník je vybavený voľnobehom, bicykel pri jazde bez pohonu nekladie žiadny odpor. Bicykel sa nabíja nabíjačkou po dobu cca. 4 h.
 

 

Otázka pre predajcu

Potrebujete poradiť, ktorý produkt je presne pre Vás?
Neviete si rady s výberom alebo máte akékoľvek ďalšie otázky? Neváhajte sa na nás obrátiť a my Vám radi pomôžeme.

povinné položky

Odoslať priateľom

Odporučili by ste tento produkt svojmu kolegovi alebo známemu?
Pošlite mu krátky odkaz prostredníctvom tohto formulára.

Typ Název Velikost Stiahnuť
Prestavba na elektrobicykel stredový motor - manual
9,8 MiB
přestavba na elektrokolo - středový pohon - návod k obsluze
9,8 MiB

Video

Odporúčané produkty

Batéria na elektrobicykel LiION 36V 15 Ah
Akcia
Skladom
477,00
394,21 bez DPH

Prestavba na elektrobicykel – montáž
Skladom
98,00
80,99 bez DPH

Nabíjačka batérie do elektrobicykla 36V úzky konektor
Skladom
37,00
30,58 bez DPH