Ortlieb Back-Roller HighVisibility - reflexná taška na bicykel

Kód: 005151
Neohodnotené
Značka: Ortlieb
€139,41 / ks €115,21 bez DPH
SKLADOM (1 ks)
Môžeme doručiť do:
6.10.2023

Pre použitie 24 hodín denne

Kvalitná cyklistická taška Ortlieb so špeciálnou reflexnou úpravou

Základným predpokladom pre bezpečný pohyb po cestách je byť dobre vidieť. To platí najmä za zníženej viditeľnosti a v noci. Nemecký výrobca Ortlieb prišiel už v roku 2013 s prevratným riešením HighVisibility tašiek a tak vám ich prinášame aj my v našej ponuke. Táto brašna je vyrobená v žiarivej žltej farbe a látka je ďalej pretkaná vysoko reflexnými vláknami. Pri osvietení svetlami automobilu doslova žiaria. Do základnej výbavy patrí aj ramenný popruh, s ktorým sa pohodlne prenášajú aj mimo bicykla.

Pri tomto modeli prakticky vôbec nezáleží na tom, kde ich budete používať, pretože sú dostatočne odolné aj pre tie najnáročnejšie expedície. Na cestách oceníte nízku hmotnosť, vysokú odolnosť vďaka povrchu vyrobenému z odolnej Cordury a celkový objem až 20 litrov. Taška je tiež ako mnohé ďalšie modely vodotesná a to aj vďaka overenému rolovaciemu systému zatvárania. Na zadný nosič bicykla sa pripevnia pomocou inovovaného systému QL 2.1, ktorý zaisťuje pevné spojenie brašne s nosičom. Fungovanie tohto systému si môžete pozrieť vo videu v záložke Videoukážka.

Tieto cyklotašky sú dostupné aj v čiernej farbe.

Uvedená cena je za 1ks. 

Detailné informácie

Predávame
od roku 2006

Priekopníci v
mestskej cyklistike

2 kamenné predajne,
Praha a Brno

Kvalifikovaný servis
bicyklov

Unikátna ponuka
ihneď k odberu

Podrobný popis

Pre použitie 24 hodín denne

Kvalitná cyklistická taška Ortlieb so špeciálnou reflexnou úpravou

Základným predpokladom pre bezpečný pohyb po cestách je byť dobre vidieť. To platí najmä za zníženej viditeľnosti a v noci. Nemecký výrobca Ortlieb prišiel už v roku 2013 s prevratným riešením HighVisibility tašiek a tak vám ich prinášame aj my v našej ponuke. Tieto brašne sú vyrobené v žiarivej žltej farbe a ich látka je ďalej pretkaná vysoko reflexnými vláknami. Pri osvietení svetlami automobilu tieto brašne doslova žiaria. Do základnej výbavy týchto tašiek patrí aj ramenný popruh, s ktorým sa pohodlne prenášajú aj mimo bicykla.

Pri tomto modeli prakticky vôbec nezáleží na tom, kde ich budete používať, pretože sú dostatočne odolné aj pre tie najnáročnejšie expedície. Na cestách oceníte nízku hmotnosť, vysokú odolnosť vďaka povrchu vyrobenému z odolnej Cordury a objem až 20 litrov. Tašky sú tiež ako mnohé ďalšie modely vodotesné a to aj vďaka overenému rolovaciemu systému zatvárania. Na zadný nosič bicykla sa pripevnia pomocou inovovaného systému QL 2.1, ktorý zaisťuje pevné spojenie brašne s nosičom. Fungovanie tohto systému si môžete pozrieť vo videu v záložke Videoukážka.

Tieto cyklotašky sú dostupné aj v čiernej farbe.

Uvedená cena je za 1 ks.

Dodatočné parametre

Kategória: Príslušenstvo
Hmotnosť: 1.7 kg
Výška: 42 cm
Horná šírka: 32 cm
Dolná šírka: 23 cm
Hĺbka: 17 cm
Hmotnosť: 840 g
Objem: 20 litrov

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: