Logo

O spoločnosti

V čo veríme?

Veríme v čisté zelené mestá, kde doprava za prácou, školou, nákupmi či za zábavou neznečisťuje vzduch, ktorý dýchame.

Veríme v pohyb, ktorý je samozrejmý a prirodzený, ktorý je bežnou súčasťou každodenného života človeka v meste.

Veríme v slobodu, v rozhodnutie o vlastnej ceste, neobmedzenej cestovným poriadkom či hustotou premávky.

Veríme v eleganciu pohybu na bicykli.

Čo robíme?

Spoločnosť Citybikes, s.r.o. vznikla v marci 2006 ako prvý špecializovaný obchod s vybavením pre mestskú cyklistiku. Spoločnosť prevádzkuje e-shop a kamennú predajňu v Pražských Vršoviciach.

V našom sortimente momentálne nájdete mestské bicykle, skladacie bicykle, elektrobicykle, turistické bicykle, ale aj bicykle v retro štýle. Ďalej potom doplnkové vybavenie ako sú detské sedačky na bicykel, prilby, osvetlenie, brašne, košíky, zámky a mnohé ďalšie. Snažíme sa uspokojiť individuálne potreby našich zákazníkov a ponuku tovaru a služieb neustále vylepšujeme.

Našim zákazníkom radi poradíme s výberom vhodného bicykla z hľadiska vkusu, predpokladaného používania, telesných proporcií, veku a fyzickej výkonnosti. Poskytujeme servis bicyklov a elektrobicyklov, zaoberáme sa repasmi starších bicyklov. Našou špecialitou sú opravy a údržba nábojových prevodoviek SRAM, Shimano a Sturmey Archer. Veľmi vyhľadávanou službou je aj prestavba na elektrobicykel, vďaka ktorej váš súčasný bicykel prerobíme na elektrobicykel pomocou elektrifikačnej sady.

Súčasťou našej ponuky sú aj bicykle vlastnej výroby Kolos, ktoré možno zostavovať podľa priania zákazníka pomocou online konfigurátora

Spoločnosť Citybikes napomáha rozvoju mestskej cyklistiky formou propagácie a osvety, ale aj podporou aktivít spoločností propagujúcich mestskú cyklistiku. Tá vyústila do strategickej spolupráce s občianskym združením Auto*Mat.

Sme hrdí na to, že sa naša spoločnosť stala nezmazateľnou súčasťou rozvoja mestskej cyklistiky v Českej a Slovenskej republike.