Logo

Napsali o nás

Retro elektro: Bicykel pre dnešok

12.2.2019 Na ulice slovenských miest sa vracajú KLASICKÉ BICYKLE. Žiadne horské bajky, BMX alebo cross, ale pohodlná bicykle - skladacie aj tie s elektrickým pohonom.

Mestské bicykle inšpirovali Máchu.

12.2.2019 Hynku! Viléme! Jarmila! V májovom počasí sa v Prahe začínajú rojiť cyklisti. Stále viac ich používa mestské bicykle. Tohtoročnou novinkou sú tri modely s máchovskými menami vyvinuté špeciálne pre pražskú prevádzku.

Zbesilý cyklista utekal po diaľnici alebo ďalšie …

12.2.2019 Bláznivý cyklista idúci na diaľnici rýchlosťou 100 kilometrov za hodinu? Nenechajte sa napáliť. Internetom sa šíri nový reklamný virál, ktorý sa divákov snaží navnadiť k cyklistike.

V Česku rastie obľuba mestských bicyklov, slúži …

12.2.2019 Jazdný bicykel sa už nepovažuje len za dopravný prostriedok, ale osobitne navrhnuté bicykle si ľudia často kupujú aj ako módny doplnok, ktorý im uľahčuje cestovanie po meste a slúži aj na krátke výlety s priateľmi. Predaj pohodlných mestských bicyklov s ladnými krivkami a moderným či retro dizajnom vďaka tomu v Česku i na Slovensku rýchlo rastie.

Martin, Adam, Štěpán majú z koníčka podnikanie …

12.2.2019 Martin chcel kúpiť mestský bicykel. Ponuka ho neuspokojila, tak začal v odbore podnikať. Adam so Štěpánom chceli skejty za rozumnú cenu, tak ich začali vyrábať.

Furtošlap, skladačka a faborit

12.2.2019 Dvadsať rokov sme jazdili na horských bicykloch aj na nákup. Je na čase presedlať. Do mesta predsa patrí mestský bicykel. Sú veselé, sú hravé a sú IN.

Trhy pre 21. storočie. E-shop a dovoz domov …

12.2.2019 Pre čerstvé ovocie a zeleninu od farmára alebo v biokvalite už nemusíte len na trhy.
Možno si ich kúpiť aj cez internet a nechať doviezť až do domu. Najnovšie to pôjde ekologicky, na nákladnom bicykli poháňanom elektrinou.

Nákup z trhov privezie elektrobicykel

12.2.2019 Farmárske trhy ponúkajú ďalšiu novinku, rozvoz debničiek až domov elektrickými nákladnými bicyklami. Najprv do troch kilometrov od trhoviska za necelú stokorunu, a to už odo dneška. Záujemca tak vôbec nebude musieť prísť na miesto preskúmať mrkvu, zemiaky či jablká vlastným zrakom, nákup uvidí až doma.

NA BICYKLI PO VÁCLAVÁKU

12.2.2019 Niektoré európske veľkomestá sa už zmenili v "bicyklolandy", kde je mestský bicykel uznávaným dopravným prostriedkom. U nás sa na explóziu citybikov ešte len čaká.

Bicykel v meste stojí čas

12.2.2019 Ak patríte k tým, kto jazdí na bicykli v meste, možno si často neviete rady.
Na chodníku ste často braní ako piráti, na ceste ako menejcenné prekážky. V Česku sa síce pracuje na zlepšení podmienok pre cyklistov v uliciach, ale problémy s bezpečnosťou stále ľudí odrádzajú. Čo všetko je potrebné zvážiť, než zvolíte bicykel ako dopravný prostriedok?

Rozhovor

12.2.2019 Praha nie je ideálna pre jazdu na bicykli. Prečo si teda ľudia kupujú práve mestské bicykle?

MESTOM NA BICYKLI

12.2.2019 IDEÁLNY SPÔSOB, AKO CESTOVAŤ V MESTE? NA BICYKLI! DOSTANETE SA VŠADE, KAM POTREBUJETE, ZLEPŠÍTE SI KONDÍCIU A VTEDY BUDETE NAOZAJ ŠTÝLOVÝ!