• Home
  • Napísali o nás

Napísali o nás

Európsky parlament si kúpil české elektrobicykle

13.1.2016

Bruselskí úradníci sa budú už na jar preháňať metropolou únie na českých elektrobicykloch. Dvadsaťpäť strojov im dodá firma Citybikes z pražských Vršovic, ktorá vlani v decembri porazila v tendri európsku konkurenciu.

Prestížna zákazka

13.1.2016

Prestížna zákazka. Úradníkov europarlamentu budú voziť české elektrobicykle Pražský výrobca bicyklov Citybikes vyhral prestížnu zákazku Európskeho parlamentu na dodávku 25 elektrobicyklov. Inštitúcie bicykle nasadia ...

Retro elektro: Bicykel pre dnešok

1.9.2012

Na ulice slovenských miest sa vracajú KLASICKÉ BICYKLE. Žiadne horské bajky, BMX alebo cross, ale pohodlná bicykle - skladacie aj tie s elektrickým pohonom.

Mestské bicykle inšpirovali Máchu.

27.4.2012

Hynku! Viléme! Jarmila! V májovom počasí sa v Prahe začínajú rojiť cyklisti. Stále viac ich používa mestské bicykle. Tohtoročnou novinkou sú tri modely s máchovskými menami vyvinuté špeciálne pre pražskú prevádzku.

Zbesilý cyklista utekal po diaľnici alebo ďalšie …

31.3.2012

Bláznivý cyklista idúci na diaľnici rýchlosťou 100 kilometrov za hodinu? Nenechajte sa napáliť. Internetom sa šíri nový reklamný virál, ktorý sa divákov snaží navnadiť k cyklistike.

V Česku rastie obľuba mestských bicyklov, slúži …

30.3.2012

Jazdný bicykel sa už nepovažuje len za dopravný prostriedok, ale osobitne navrhnuté bicykle si ľudia často kupujú aj ako módny doplnok, ktorý im uľahčuje cestovanie po meste a slúži aj na krátke výlety s priateľmi. ...

Martin, Adam, Štěpán majú z koníčka podnikanie …

9.2.2012

Martin chcel kúpiť mestský bicykel. Ponuka ho neuspokojila, tak začal v odbore podnikať. Adam so Štěpánom chceli skejty za rozumnú cenu, tak ich začali vyrábať.

Furtošlap, skladačka a faborit

22.4.2011

Dvadsať rokov sme jazdili na horských bicykloch aj na nákup. Je na čase presedlať. Do mesta predsa patrí mestský bicykel. Sú veselé, sú hravé a sú IN.

Trhy pre 21. storočie. E-shop a dovoz domov …

9.4.2011

Pre čerstvé ovocie a zeleninu od farmára alebo v biokvalite už nemusíte len na trhy. Možno si ich kúpiť aj cez internet a nechať doviezť až do domu. Najnovšie to pôjde ekologicky, na nákladnom bicykli poháňanom ...

Nákup z trhov privezie elektrobicykel

9.4.2011

Farmárske trhy ponúkajú ďalšiu novinku, rozvoz debničiek až domov elektrickými nákladnými bicyklami. Najprv do troch kilometrov od trhoviska za necelú stokorunu, a to už odo dneška. Záujemca tak vôbec nebude musieť ...

NA BICYKLI PO VÁCLAVÁKU

25.5.2010

Niektoré európske veľkomestá sa už zmenili v "bicyklolandy", kde je mestský bicykel uznávaným dopravným prostriedkom. U nás sa na explóziu citybikov ešte len čaká.

Bicykel v meste stojí čas

29.4.2010

Ak patríte k tým, kto jazdí na bicykli v meste, možno si často neviete rady. Na chodníku ste často braní ako piráti, na ceste ako menejcenné prekážky. V Česku sa síce pracuje na zlepšení podmienok pre cyklistov v ...

Rozhovor

5.8.2009

Praha nie je ideálna pre jazdu na bicykli. Prečo si teda ľudia kupujú práve mestské bicykle?

MESTOM NA BICYKLI

14.5.2009

IDEÁLNY SPÔSOB, AKO CESTOVAŤ V MESTE? NA BICYKLI! DOSTANETE SA VŠADE, KAM POTREBUJETE, ZLEPŠÍTE SI KONDÍCIU A VTEDY BUDETE NAOZAJ ŠTÝLOVÝ!

Cyklistika vzpriamene

15.9.2008

Firemný bicykel. Bicykel do vlaku. Bicykel pre jazdu v obleku. Objavuje sa čoraz viac inovácií, ktoré z bicykla robia pohodlný dopravný prostriedok pre každý deň.

Praha sa inšpiruje holandskou cykloturistikou

30.3.2007

Praha - Potrebujete sa dostať do centra na pracovnú poradu, ale ulice sú ako vždy upchaté? Choďte na bicykli. Že to v obleku nejde? Omyl, skúste špeciálny bicykel do mesta, Citybike.