Logo

Mestské bicykle

Neviete si rady?
Spýtajte sa nás telefonicky alebo e‑mailom
Zobraziť:
od
do

Mestský pánsky bicykel BBF "Marseille" 7rýchl. ND - 28", VR 52 cm
Novinka
Do 2-3 dní
556,90
460,25 bez DPH

Mestské bicykle od Citybikes

Naše mestské bicykle prekvapia štýlovým dizajnom v kombinácii s najnovšími technickými vychytávkami! Ponuka Citybikes zahŕňa bicykle s nižším i vyšším rámom, bicykle vhodné ako do mesta, tak do ľahkého terénu. Svoj mestský bicykel si u nás vyberú muži i ženy nezávisle na veku či osobnom vkuse!

Kým mladšiu generáciu zaujme maximálna sloboda farebného prevedenia kolies Deux a jednoduchosť českých mestských bicyklov Air a Zephyr, starší cyklisti ocenia pohodlné nastupovanie a jednoduché ovládanie bicyklov Trondheim alebo Collection Line z Nemecka.

Bicykel do mesta - moderný alebo štýlový mestský bicykel

Pohodlie, čistota, bezpečie a elegancia - priority cyklistu, ktorý sa potrebuje dostať džungľou veľkomesta do práce alebo na nákup, sú iné ako priority športovca, ktorý na "horáku" brázdi hory a lesy. A preto majú mestskí cyklisti svoje špeciálne mestské bicykle!

Mestské bicykle od Citybikes sú vybavené blatníkmi, krytom reťaze, predným a zadným svetlom, stojanom či nábojovou prevodovkou, s ktorou môžete prehadzovať, aj keď stojíte na mieste. Mestské bicykle disponujú zníženým rámom pre ľahké nasadnutie a vysadnutie. A v neposlednom rade je to elegantný dizajn, ktorý mestské bicykle odlišuje od tých športových.

Ďalšie informácie o mestských bicykloch a tipy, ako ich vyberať, nájdete v sekcii výber správneho bicykla.

Jazda na bicykli do práce sa oplatí!

Bicykel je zdravšia, lacnejšia, rýchlejšia aj štýlovejšia alternatíva jazdy autom!

  • Či už mierite do obchodu, do práce alebo do školy, namiesto auta dajte prednosť bicyklu. Uvíta to ako vaše zdravie, tak životné prostredie.

  • Jazda na bicykli nič nestojí, zato benzín a MHD čím ďalej viac zdražujú.

  • Cesta do práce na bicykli je príjemnejšia a často tiež rýchlejšia ako ranné kodŕcanie v preplnenej električke.

  • Moderné mestské bicykle sa pýšia elegantným hábom, vyraziť do práce na nich môžete v saku, v sukni aj inom formálnom oblečení!