Mestský bicykel Columbus Antilope čierna/strieborná

  • Toptrans - veľká zásielka
  • 8 Stupňov radenia
  • Záruka:2 roky
  • Skvelý pomer cena / kvalita   
  • Dostupnosť: je skladom

Vaša cena s DPH € 692,00

x
Predĺžte si záruku + 1 rok (na 3 roky) + € 20,00

Ladná laň!

Bicykel do mesta Columbus rýchly ako antilopa

Mestský bicykel Antilope 2800 je priamym nástupcom modelu Columbus Towner 2316 a novou vlajkovou loďou nemeckého výrobcu Columbus. V jeho ladných krivkách aj kvalitnom osadením spoznáte inšpiráciu legendárnym Townerom, prináša ale aj veľa noviniek.

Rám bicykla je vďaka 4 bodovému spojeniu s hlavovou a sedlovou trubkou maximálne tuhý, bicykel je však stále ľahký a vďaka nízkej nástupnej hrane veľmi pohodlný. Reťaz "antilopy" Vás nikdy neumaže, chráni ho elegantný kryt Chainglider z plastu. Dobre vyzerá, nikdy nie je hlučný a bráni pred znečistením aj samotnej reťaze. O bezproblémovú jazdu sa stará prevodovka Shimano Inter 8. Vďaka voľnobežke a 307% rozsahu prevodov je mestský bicykel Columbus Antilope 2800 dôstojný svojmu menu a zvládne každý kopec. Odpruženú prednú vidlicu môžete nastaviť podľa svojho želania, alebo ju úplne uzamknúť. Komfortu na kockách veľkomesta i vidieckych cestách pomôže tiež odpružená sedlovka.

Bicykel od nás dostanete plne vybavený kvalitnými komponentmi a kompletnými bezpečnostnými prvkami. Na cestu vám posvieti predné svetlo Trelock so supersvietivou diódou a systémom standlight (svieti aj po zastavení), vzadu na Vás upozorní špičkové svetlo Trio Flanás od rovnakého výrobcu. Žonglovania s batériami sa nebojte, obe svetlá napája nábojové dynamo.

Columbus Antilope 2800 je vhodný pre mužov aj pre ženy. Podľa vášho želania preto bicykel osadíme pánskym alebo dámskym sedlom. "Antilopa" sa radí medzi najlepšie európske moderné mestské bicykle a znesie porovnanie s bicyklami holandských značiek Gazelle alebo Hercules, oproti nim však ponúka veľmi priaznivú cenu.

Bicykel Columbus Antilope sa predáva v nasledujúcich variantoch:

Mestský bicykel Columbus Antilope čierna/strieborná (bez pohonu)
Elektrobicykel Columbus Antilope FM 36V/10Ah (predný motor)
Elektrobicykel Columbus Antilope FM 36V/14,5Ah (predný motor)
Elektrobicykel Columbus Antilope MM 36V/10Ah (stredový motor)
Elektrobicykel Columbus Antilope MM 36V/14,5Ah (stredový motor)

Mestský bicykel Columbus Antilope 2800 – technické parametre

Vlastnosti Unisex, vhodný pre mesto i ľahkú cykloturistiku Rám ALU 6061, nízky nástup, výška 50 cm
Prevodovka Shimano Inter Nexus 8, 8-rychlostná Farba Čierna alebo strieborná farba so striebornou metalízou a limetkovým dekorom
Brzdy Predné aj zadné V-brake, Shimano Pneumatiky 28"/1,6", protiprierazová ochrana, reflexný pruh
Ráfiky Hliníkové, dvojité Remerx Drôty Nerez, 2 mm
Osvetlenie Nábojové dynamo Shimano, predné a zadné svetlo TRELOCK LED, funkcia stand light. Ďalšia výbava Kryt reťaze Chainglider, nosič, blatníky, stojan, odpružená sedlovka, odpružená vidlica (uzamykateľná), voľba dámskeho alebo pánskeho sedla

 

Odporúčame
zakúpiť spoločne s nasledovným tovarom:

Nákupný košík
Odoslať otázku predavačovi