Logo

Pánsky bicykel BBF "Nizza" 8rýchl. ND 52 cm

Do mesta aj na výlety! Pánsky bicykel Nizza nemeckého výrobcu BBF Rám je vyrobený zo zliatiny hliníka 6061 typickej pre svoju tuhosť a pevnosť, ktorá je v optimálnom pomere s hmotnosťou. Vzhľadom ku kvalitnej konštrukcii je bicykel vhodný aj pre pokročilejších jazdcov a členitý terén, jeho zdolanie je navyše uľahčené vďaka osemrýchlostnej prevodovke Shimano Nexus Inter 8 s voľnobežkou. Cesty sú pre vás preto len tak náročné, ako chcete, aby boli. Pre vaše pohodlie je bicykel plne vybavený a to vysoko kvalitnými komponentmi a bezpečnostnými prvkami. Medzi ne patrí špičkové osvetlenie Trelock LS230 LED, 20 lux a zadné svetlo od rovnakého výrobcu (s funkciou stand light - svieti aj po zastavení). Obe svetlá sú napájané dynamom. Reťaz je proti znečisteniu krytá ľahkým plastovým krytom a tak uľahčuje údržbu a jazdu. Všetok náklad vám potom poberie robustný nosič, ktorý bez problémov udrží brašne aj na dlhšie výjazdy. Bicykel BBF Nizza je spoľahlivý dopravný prostriedok vhodný pre všetky príležitosti a do všetkých typov terénov. Náročné túry, dochádzanie do práce, pokojné výlety, čo všetko zvládne Nizza ľavou zadnou. Kvalita za príjemnú cenu, to je bicykel BBF Nizza!

Čítajte viac
Kód produktu: 960793
Záruka: 2 roky
Výrobca: BBF
Skladom
Eshop
Skladom

Praha
náměstí Svatopluka Čecha 3
101 00 Praha 10 – Vršovice

Tel.: +420 234 139 444
E-mail: info@citybikes.cz

Praha
Do 2-3 dní

Brno
Galerie SFINX, Hrnčířská 6
602 00 Brno - Královo Pole

Tel.: +420 608 844 634
E-mail: brno@citybikes.cz

Brno
Puvodna cena: 627,10
Cena: 564,39
Cena bez DPH: 466,44
- +
ks
Úplný popis produktu

Do mesta aj na výlety!

Pánsky bicykel Nizza nemeckého výrobcu BBF

Rám je vyrobený zo zliatiny hliníka 6061 typickej pre svoju tuhosť a pevnosť, ktorá je v optimálnom pomere s hmotnosťou. Vzhľadom ku kvalitnej konštrukcii je bicykel vhodný aj pre pokročilejších jazdcov a členitý terén, jeho zdolanie je navyše uľahčené vďaka osemrýchlostnej prevodovke Shimano Nexus Inter 8 s voľnobežkou. Cesty sú pre vás preto len tak náročné, ako chcete, aby boli.

Pre vaše pohodlie je bicykel plne vybavený a to vysoko kvalitnými komponentmi a bezpečnostnými prvkami. Medzi ne patrí špičkové osvetlenie Trelock LS230 LED, 20 lux a zadné svetlo od rovnakého výrobcu (s funkciou stand light - svieti aj po zastavení). Obe svetlá sú napájané dynamom. Reťaz je proti znečisteniu krytá ľahkým plastovým krytom a tak uľahčuje údržbu a jazdu. Všetok náklad vám potom poberie robustný nosič, ktorý bez problémov udrží brašne aj na dlhšie výjazdy.

Bicykel BBF Nizza je spoľahlivý dopravný prostriedok vhodný pre všetky príležitosti a do všetkých typov terénov. Náročné túry, dochádzanie do práce, pokojné výlety, čo všetko zvládne Nizza ľavou zadnou. Kvalita za príjemnú cenu, to je bicykel BBF Nizza!

Viac informácií

Mestský bicykel BBF Nizza - technické parametre

Vlastnosti  Pánsky bicykel univerzálny Rám ALU 6061, výška 52 cm,  vhodné pre postavy 170-190 cm
Prevodovka Shimano Inter Nexus 8,
8-rýchlostná
Farba  Matná čierna s modrým dekorom
Brzdy Predné aj zadné V brake Pneumatiky Čierne TourPac s reflexným pruhom
Osvetlenie Nábojové dynamo, predné svetlo: Trelock LS230 LED, 20 Lux, zadné: Trelock Duo Flat LS613 Ďalšia výbava Kryt reťaze, nosič, blatníky, stojan, zvonček

 

Otázka pre predajcu

Potrebujete poradiť, ktorý produkt je presne pre Vás?
Neviete si rady s výberom alebo máte akékoľvek ďalšie otázky? Neváhajte sa na nás obrátiť a my Vám radi pomôžeme.

povinné položky

Odoslať priateľom

Odporučili by ste tento produkt svojmu kolegovi alebo známemu?
Pošlite mu krátky odkaz prostredníctvom tohto formulára.

Typ Název Velikost Stiahnuť
Jak pečovat o městské kolo?
279,2 KiB

Odporúčané produkty

Kožené sedlo Kolos pánske - čierne, strieborný nit
Novinka
Skladom
58,40
48,26 bez DPH

Cyklistická prilba Yakkay Paris Black Oilskin
Skladom
99,60
82,31 bez DPH

Zámok podkova Trelock BS 301
Akcia
Skladom
24,30
20,08 bez DPH

Univerzálna servisná pumpa SKS
Novinka
Skladom
25,50
21,07 bez DPH