Logo

Columbus Antilope moderný mestský bicykel antracit

S nemeckým výrobcom bicyklov Columbus spolupracujeme už od založenia Citybikes v roku 2007 a vrcholom našej ponuky moderných mestských bicyklov bol model Columbus Towner 2316. Vďaka dokonalej kombinácii komfortu a spoľahlivosti si svoj pôvab zachováva dodnes. Mestský bicykel Columbus Antilope 2800 je jeho priamym nástupcom. V jeho ladných krivkách a kvalitnom osadení spoznáte inšpiráciu legendárnym Townerom, ale prináša aj množstvo noviniek. Elegantný hliníkový rám tohto moderného mestského bicykla má 4-bodové spojenie s hlavou a sedlovou trubkou a zachováva si tak perfektnú tuhosť, rozumnú hmotnoť a vďaka nízkej nástupnej hrane je bicykel aj veľmi pohodlný. Reťaz "antilopy" vás nikdy nezašpiní, chráni ju elegantný plastový kryt Chainglider, ktorý dobre vyzerá, nehučí a chráni pred znečistením aj samotnú reťaz. O jazdu v kopcovitej krajine sa stará prevodovka Shimano Inter 8, ktorá vďaka voľnobežke a 307% rozsahu prevodov zvládne každý kopec. Odpruženú prednú vidlicu môžete nastaviť podľa svojho želania alebo ju úplne uzamknúť, komfortu na kockách veľkomesta či za jeho hranicami pomôže odpružená sedlovka. Tento mestský bicykel dodávame v plnej výbave, ako sa to u tohto typu bicyklov sluší a patrí, takže mu nechýbajú dlhé pevné blatníky, stojan, zadný nosič či zvonček. Na cestu vám posvieti predné svetlo Trelock so supersvietivou diódou a systémom standlight (svieti aj po zastavení), vzadu na vás upozorní špičkové svetlo Trio Flat od rovnakého výrobcu. Žonglovania s batériami sa nebojte, obe svetlá sú napájané nábojovým dynamom. Columbus Antilope 2800 je vhodný pre mužov aj pre ženy. Podľa vášho priania preto bicykel osadíme pánskym alebo dámskym sedlom. "Antilopa" sa radí medzi špičkové európske moderné mestské bicykle a znesie porovnanie s bicyklami holandských značiek Gazelle alebo Hercules, oproti ním je však omnoho lacnejšia.

Čítajte viac
Kód produktu: 101010
Záruka: 2 roky
Výrobca: Columbus
Skladom
Eshop
Skladom

Praha
náměstí Svatopluka Čecha 3
101 00 Praha 10 – Vršovice

Tel.: +420 234 139 444
E-mail: info@citybikes.cz

Praha
Do 2-3 dní

Brno
Galerie SFINX, Hrnčířská 6
602 00 Brno - Královo Pole

Tel.: +420 608 844 634
E-mail: brno@citybikes.cz

Brno
Cena: 666,67
Cena bez DPH: 550,96
- +
ks
+20,00

Predĺžená záruka - 3 roky (K2)

Úplný popis produktu

Ladná laň!

Columbus Antilope je moderný mestský bicykel s plným vybavením a bude skvelým spoločníkom pre rekreačnú cyklistiku

S nemeckým výrobcom bicyklov Columbus spolupracujeme už od založenia Citybikes v roku 2007 a vrcholom našej ponuky moderných mestských bicyklov bol model Columbus Towner 2316. Vďaka dokonalej kombinácii komfortu a spoľahlivosti si svoj pôvab zachováva dodnes. Mestský bicykel Columbus Antilope 2800 je jeho priamym nástupcom. V jeho ladných krivkách a kvalitnom osadení spoznáte inšpiráciu legendárnym Townerom, ale prináša aj množstvo noviniek.

Elegantný hliníkový rám tohto moderného mestského bicykla má 4-bodové spojenie s hlavou a sedlovou trubkou a zachováva si tak perfektnú tuhosť, rozumnú hmotnoť a vďaka nízkej nástupnej hrane je bicykel aj veľmi pohodlný. Reťaz "antilopy" vás nikdy nezašpiní, chráni ju elegantný plastový kryt Chainglider, ktorý dobre vyzerá, nehučí a chráni pred znečistením aj samotnú reťaz. O jazdu v kopcovitej krajine sa stará prevodovka Shimano Inter 8, ktorá vďaka voľnobežke a 307% rozsahu prevodov zvládne každý kopec. Odpruženú prednú vidlicu môžete nastaviť podľa svojho želania alebo ju úplne uzamknúť, komfortu na kockách veľkomesta či za jeho hranicami pomôže odpružená sedlovka.

Tento mestský bicykel dodávame v plnej výbave, ako sa to u tohto typu bicyklov sluší a patrí, takže mu nechýbajú dlhé pevné blatníky, stojan, zadný nosič či zvonček. Na cestu vám posvieti predné svetlo Trelock so supersvietivou diódou a systémom standlight (svieti aj po zastavení), vzadu na vás upozorní špičkové svetlo Trio Flat od rovnakého výrobcu. Žonglovania s batériami sa nebojte, obe svetlá sú napájané nábojovým dynamom.

Columbus Antilope 2800 je vhodný pre mužov aj pre ženy. Podľa vášho priania preto bicykel osadíme pánskym alebo dámskym sedlom. "Antilopa" sa radí medzi špičkové európske moderné mestské bicykle a znesie porovnanie s bicyklami holandských značiek Gazelle alebo Hercules, oproti ním je však omnoho lacnejšia.

Mestský bicykel Columbus Antilope sa predáva v nasledujúcich variantoch:

Viac informácií

Mestský bicykel Columbus Antilope 2800 – technické parametre

Vlastnosti Unisex, vhodný pre mesto i ľahkú cykloturistiku Rám ALU 6061, nízky nástup, výška 50 cm
Prevodovka Shimano Inter Nexus 8, 8 rychlostná Farba Strieborná farba so striebornou metalízou a limetkovým dekorom
Brzdy Predná aj zadná V-brake, Shimano Pneumatiky 28"/1,6", protiprierazová ochrana, reflexný pruh
Ráfiky Hliníkové, dvojité Remerx Špice Nerez, 2 mm
Osvetlenie Nábojové dynamo Shimano, predné a zadné svetlo TRELOCK LED, funkcia stand light. Ďalšia výbava Kryt reťaze Chainglider, nosič, blatníky, stojan, odpružená sedlovka, odpružená vidlica (uzamykateľná), voľba dámskeho alebo pánskeho sedla

 

Otázka pre predajcu

Potrebujete poradiť, ktorý produkt je presne pre Vás?
Neviete si rady s výberom alebo máte akékoľvek ďalšie otázky? Neváhajte sa na nás obrátiť a my Vám radi pomôžeme.

povinné položky

Odoslať priateľom

Odporučili by ste tento produkt svojmu kolegovi alebo známemu?
Pošlite mu krátky odkaz prostredníctvom tohto formulára.

Typ Název Velikost Stiahnuť
Městské kolo Antilope celý měsíc v provozu. Článek Petra Štěpánka, časopis Cykloturistika.
983,1 KiB
Manuál převodovky Shimano SG8
321,1 KiB
Všeobecný návod Citybikes - městská kola
279,2 KiB

Odporúčané produkty

Brašna na bicykel NewLooxs Avero Single
Novinka
Skladom
37,20
30,74 bez DPH

Cyklistická prilba Yakkay Paris New York
Novinka
Skladom
99,60
82,31 bez DPH

Skladací zámok na bicykel Abus Bordo 6000/90 black
Skladom
93,30
77,11 bez DPH

Rukavice CHIBA "RETRO" - veľkosť M
Skladom
18,00
14,88 bez DPH