Logo

Kolobežka Frenzy 230 mm Pneumatic čierna

Okrem bicykla je skvelou voľbou pre ekologickejšie jazdenie aj kolobežka. Nie je síce ideálna na príliš dlhé trate, ale to nie je dôvod pre zanedbanie ich kvality. Vysokú kvalitu ponúka napríklad výrobca kolobežiek Frenzy a ich všetky modely, medzi ktoré patrí aj Frenzy 230 mm Pneumatic v elegantnom čiernom sfarbení. Vďaka jednoduchému spôsobu skladania si tohto parťáka budete môcť zobrať so sebou naozaj takmer kdekoľvek. Nepotrebuje vôbec veľa miesta a ľahko sa zmestí napríklad do kufra auta. Pohodlnosť je tiež dnes dôležitá pre všetkých a vo všetkom a inak to nie je ani pri tejto kolobežke. Odráža sa v širokej palubnej doske, nastaviteľnej riadiacej tyči, klasickej blatníkovej brzde a terénnych pneumatikách umožňujúcich väčšiu rýchlosť na jeden odraz. To všetko len pri hmotnosti 4,96 kg a nosnosti 100 kg. Kedysi na kolobežkách jazdili skôr len malé deti. Z ich rastúcou popularitou si ich však obľúbili ľudia každej vekovej kategórie po celom svete. Staňte sa tiež jedným z nich a spríjemnite si svoje jazdy s kolobežkou Frenzy 230 mm Pneumatic.

Čítajte viac
Kód produktu: 002030
Výrobca: Frenzy
Skladom
Eshop
Skladom

Praha
náměstí Svatopluka Čecha 3
101 00 Praha 10 – Vršovice

Tel.: +420 234 139 444
E-mail: info@citybikes.cz

Praha
Skladom

Brno
Galerie SFINX, Hrnčířská 6
602 00 Brno - Královo Pole

Tel.: +420 608 844 634
E-mail: brno@citybikes.cz

Brno
Cena: 180,00
Cena bez DPH: 148,76
- +
ks
Úplný popis produktu

Kolobežka Frenzy 230 mm Pneumatic čierna

Spríjemnite si pobyt vonku jazdou na kolobežke Frenzy 230 mm Pneumatic

Okrem bicykla je skvelou voľbou pre ekologickejšie jazdenie aj kolobežka. Nie je síce ideálna na príliš dlhé trate, ale to nie je dôvod pre zanedbanie ich kvality. Vysokú kvalitu ponúka napríklad výrobca kolobežiek Frenzy a ich všetky modely, medzi ktoré patrí aj Frenzy 230 mm Pneumatic v elegantnom čiernom sfarbení.

Vďaka jednoduchému spôsobu skladania si tohto parťáka budete môcť zobrať so sebou naozaj takmer kdekoľvek. Nepotrebuje vôbec veľa miesta a ľahko sa zmestí napríklad do kufra auta.

Pohodlnosť je tiež dnes dôležitá pre všetkých a vo všetkom a inak to nie je ani pri tejto kolobežke. Odráža sa v širokej palubnej doske, nastaviteľnej riadiacej tyči, klasickej blatníkovej brzde a terénnych pneumatikách umožňujúcich väčšiu rýchlosť na jeden odraz. To všetko len pri hmotnosti 4,96 kg a nosnosti 100 kg.

Kedysi na kolobežkách jazdili skôr len malé deti. Z ich rastúcou popularitou si ich však obľúbili ľudia každej vekovej kategórie po celom svete. Staňte sa tiež jedným z nich a spríjemnite si svoje jazdy s kolobežkou Frenzy 230 mm Pneumatic.

Viac informácií

Kolobežka Frenzy 230 mm Pneumatic čierna - technické parametre

Kolesá 230 mm predné a 205 mm zadné s pneumatikami
Ložiská Abec-7
Hmotnosť 4,96 kg
Nosnosť 100 kg
Farba čierna

 

Otázka pre predajcu

Potrebujete poradiť, ktorý produkt je presne pre Vás?
Neviete si rady s výberom alebo máte akékoľvek ďalšie otázky? Neváhajte sa na nás obrátiť a my Vám radi pomôžeme.

povinné položky

Odoslať priateľom

Odporučili by ste tento produkt svojmu kolegovi alebo známemu?
Pošlite mu krátky odkaz prostredníctvom tohto formulára.

Odporúčané produkty

Cyklistický batoh Ortlieb Velocity čierny
Skladom
93,70
77,44 bez DPH