Logo

Elektrokolobežka Xiaomi Mi Scooter M365 Black

Efektívne po meste Elektrická kolobežka Xiaomi Mi Scooter 2 v čiernej farbe prejde na jedno nabitie až 30 kilometrov! Štýlová kolobežka od svetoznámeho výrobcu elektroniky Xiaomi je ideálnym dopravným prostriedkom do každého mesta. Je vhodná predovšetkým pre každodenné jazdenie do práce či do školy, pričom šetrí životné prostredie, je ekonomicky výhodnejšia a v mnohých prípadoch je cestovanie s ňou omnoho rýchlejšie. Navyše s touto kolobežkou si pri ceste do práce užijete kopu zábavy. Kapacita batérie tejto kolobežky je 7,8 Ah a jej elektrický motor disponuje výkonom 250W. Tieto parametre zodpovedajú dojazdu cca 30 kilometrov a jej maximálnej rýchlosti 25 km/h. Táto elektrokolobežka váži 12,5 kg a uvezie až 100 kg. Vďaka klasickým pneumatikám s dušou sa kolobežka správa dobre aj na nerovnom povrchu. Zároveň kolobežka Xiaomi disponuje certifikátom IP54, ktorý zaistí že ani pri miernom daždi sa o kolobežku nebudete musieť báť, keďže je vodovzdorná a prachuvzdorná. Kolobežku zložíte rýchlosťou blesku a v prípade potreby ju môžete kamkoľvek preniesť alebo s ňou jednoducho nastúpiť do MHD či auta a v cieli ju zase ľahko rozložíte a idete ďalej! Zaujímavou funkciou je, že kolobežka sa dá pripojiť k vášmu smartphonu. Tým ziskate presné informácie o stave vašej kolobežky, prejdenú vzdialenosť alebo zostávajúcu kapacitu batérie. Nikdy vás nezaskočí vybitá kolobežka. Ak by aj náhodou áno, kolobežku možno používať ako klasickú a odrážať sa na nej.

Čítajte viac
Kód produktu: 967571
Záruka: 2 roky
Výrobca: Xiaomi
Dočasne vypredané
Eshop
Dočasne vypredané

Praha
náměstí Svatopluka Čecha 3
101 00 Praha 10 – Vršovice

Tel.: +420 234 139 444
E-mail: info@citybikes.cz

Praha
Dočasne vypredané

Brno
Galerie SFINX, Hrnčířská 6
602 00 Brno - Královo Pole

Tel.: +420 608 844 634
E-mail: brno@citybikes.cz

Brno
Cena: 431,00
Cena bez DPH: 356,20
- +
ks
Úplný popis produktu

Efektívne po meste

Elektrická kolobežka Xiaomi Mi Scooter 2 v čiernej farbe prejde na jedno nabitie až 30 kilometrov!

Štýlová kolobežka od svetoznámeho výrobcu elektroniky Xiaomi je ideálnym dopravným prostriedkom do každého mesta. Je vhodná predovšetkým pre každodenné jazdenie do práce či do školy, pričom šetrí životné prostredie, je ekonomicky výhodnejšia a v mnohých prípadoch je cestovanie s ňou omnoho rýchlejšie. Navyše s touto kolobežkou si pri ceste do práce užijete kopu zábavy.

Kapacita batérie tejto kolobežky je 7,8 Ah a jej elektrický motor disponuje výkonom 250W. Tieto parametre zodpovedajú dojazdu cca 30 kilometrov a jej maximálnej rýchlosti 25 km/h. Táto elektrokolobežka váži 12,5 kg a uvezie až 100 kg. Vďaka klasickým pneumatikám s dušou sa kolobežka správa dobre aj na nerovnom povrchu. Zároveň kolobežka Xiaomi disponuje certifikátom IP54, ktorý zaistí že ani pri miernom daždi sa o kolobežku nebudete musieť báť, keďže je vodovzdorná a prachuvzdorná. Kolobežku zložíte rýchlosťou blesku a v prípade potreby ju môžete kamkoľvek preniesť alebo s ňou jednoducho nastúpiť do MHD či auta a v cieli ju zase ľahko rozložíte a idete ďalej!

Zaujímavou funkciou je, že kolobežka sa dá pripojiť k vášmu smartphonu. Tým ziskate presné informácie o stave vašej kolobežky, prejdenú vzdialenosť alebo zostávajúcu kapacitu batérie. Nikdy vás nezaskočí vybitá kolobežka. Ak by aj náhodou áno, kolobežku možno používať ako klasickú a odrážať sa na nej.

Viac informácií

Elektrokolobežka Xiaomi Mi Scooter 2 - technické parametre

Vlastnosti Unisex, univerzálna, všestranná kolobežka do mesta. Ľahký systém skladania.
Kapacita a typ batérie 7,8 Ah / lithiová
Výkon 250 W
Dojazd 30 km
Nosnosť 100 kg
Brzda  Kotúčová
Osvetlenie predné i zadné
Max. rýchlosť 25 km/h
Váha 12,5 kg
Materiál pevný, odolný a ľahký letecký hliník

 

Otázka pre predajcu

Potrebujete poradiť, ktorý produkt je presne pre Vás?
Neviete si rady s výberom alebo máte akékoľvek ďalšie otázky? Neváhajte sa na nás obrátiť a my Vám radi pomôžeme.

povinné položky

Odoslať priateľom

Odporučili by ste tento produkt svojmu kolegovi alebo známemu?
Pošlite mu krátky odkaz prostredníctvom tohto formulára.

Odporúčané produkty

Prilba ABUS Urban-I - 2.0 veľ. L  modrá
Novinka
Skladom
93,30
77,11 bez DPH

Darčekový poukaz
Tip
Skladom
1,00
0,83 bez DPH

Zvonček na bicykel Ding Dong - Biely s dáždnikmi
Novinka
Skladom
11,40
9,42 bez DPH