Logo

Elektrokolobežka Xiaomi Mi Scooter White M365

Mestom ľahko a rýchlo Elektro kolobežka Xiaomi Mi Scooter 2 v snehobielej farbe s dojazdom až 30 kilometrov! Elektrická kolobežka je vhodná predovšetkým pre každodenné jazdenie do práce či do školy, pričom šetrí životné prostredie, je ekonomicky výhodnejšia a v mnohých prípadoch je cestovanie s ňou aj značne rýchlejšie. Navyše s touto kolobežkou si pri ceste do práce užijete kopu zábavy. Svetoznámy výrobca elektronického tovaru Xiaomi navrhol túto štýlovú kolobežku s kapacitou batérie 7,8 Ah a jej elektrický motor disponuje výkonom 250W. Tieto parametre zodpovedajú dojazdu zhruba 30 kilometrov a jej maximálna rýchlosť je 25 km/h. Táto elektrokolobežka váži 12,5 kg a uvezie až 100 kg. Vďaka klasickým pneumatikám s dušou sa kolobežka chová dobre na nerovnom povrchu. Zároveň kolobežka Xiaomi disponuje certifikátom IP54, ktorý zaistí, že ani pri miernom daždi sa o ňu nebudete musieť báť, keď je vodovzodrná a prachuvzdorná. Kolobežku zložíte rýchlosťou blesku a môžete ju kamkoľvek v prípade potreby preniesť alebo s ňou jednoducho nastúpiť do MHD či auta a v cieli ju zase ľahko rozložíte a ide sa ďalej! Zaujímavou funkciou je, že kolobežka sa dá pripojiť k vášmu smartphonu. Tým získate presné informácie o stave vašej kolobežky, prejdenú vzdialenosť alebo zostávajúcu kapacitu batérie. Nikdy vás tak nezaskočí kolobežka vybitá a keby aj áno, nie je nič jednoduchšie než kolobežku používať ako za starých čias a odrážať sa na nej.

Čítajte viac
Kód produktu: 967572
Záruka: 2 roky
Výrobca: Xiaomi
Skladom
Eshop
Do 2-3 dní

Praha
náměstí Svatopluka Čecha 3
101 00 Praha 10 – Vršovice

Tel.: +420 234 139 444
E-mail: info@citybikes.cz

Praha
Skladom

Brno
Galerie SFINX, Hrnčířská 6
602 00 Brno - Královo Pole

Tel.: +420 608 844 634
E-mail: brno@citybikes.cz

Brno
Cena: 431,00
Cena bez DPH: 356,20
- +
ks
Úplný popis produktu

Mestom ľahko a rýchlo

Elektro kolobežka Xiaomi Mi Scooter 2 v snehobielej farbe s dojazdom až 30 kilometrov!

Elektrická kolobežka je vhodná predovšetkým pre každodenné jazdenie do práce či do školy, pričom šetrí životné prostredie, je ekonomicky výhodnejšia a v mnohých prípadoch je cestovanie s ňou aj značne rýchlejšie. Navyše s touto kolobežkou si pri ceste do práce užijete kopu zábavy.

Svetoznámy výrobca elektronického tovaru Xiaomi navrhol túto štýlovú kolobežku s kapacitou batérie 7,8 Ah a jej elektrický motor disponuje výkonom 250W. Tieto parametre zodpovedajú dojazdu zhruba 30 kilometrov a jej maximálna rýchlosť je 25 km/h. Táto elektrokolobežka váži 12,5 kg a uvezie až 100 kg. Vďaka klasickým pneumatikám s dušou sa kolobežka chová dobre na nerovnom povrchu. Zároveň kolobežka Xiaomi disponuje certifikátom IP54, ktorý zaistí, že ani pri miernom daždi sa o ňu nebudete musieť báť, keď je vodovzodrná a prachuvzdorná. Kolobežku zložíte rýchlosťou blesku a môžete ju kamkoľvek v prípade potreby preniesť alebo s ňou jednoducho nastúpiť do MHD či auta a v cieli ju zase ľahko rozložíte a ide sa ďalej!

Zaujímavou funkciou je, že kolobežka sa dá pripojiť k vášmu smartphonu. Tým získate presné informácie o stave vašej kolobežky, prejdenú vzdialenosť alebo zostávajúcu kapacitu batérie. Nikdy vás tak nezaskočí kolobežka vybitá a keby aj áno, nie je nič jednoduchšie než kolobežku používať ako za starých čias a odrážať sa na nej.

Viac informácií

Elektrokolobežka Xiaomi Mi Scooter 2 - technické parametre

Vlastnosti Unisex, univerzálna, všestranná kolobežka do mesta. Ľahký systém skladania.
Kapacita a typ batérie 7,8 Ah / lithiová
Výkon 250 W
Dojazd 30 km
Nosnosť 100 kg
Brzda  Kotúčová
Osvetlenie predné a zadné
Max. rýchlosť 25 km/h
Váha 12,5 kg
Material pevný, odolný a ľahký letecký hliník

 

Otázka pre predajcu

Potrebujete poradiť, ktorý produkt je presne pre Vás?
Neviete si rady s výberom alebo máte akékoľvek ďalšie otázky? Neváhajte sa na nás obrátiť a my Vám radi pomôžeme.

povinné položky

Odoslať priateľom

Odporučili by ste tento produkt svojmu kolegovi alebo známemu?
Pošlite mu krátky odkaz prostredníctvom tohto formulára.

Odporúčané produkty

Rukavice CHIBA "RETRO" - veľkosť M
Skladom
18,00
14,88 bez DPH

Cyklistická prilba Abus Hyban Polar matt veľkosť M
Tip
Skladom
66,60
55,04 bez DPH