Logo

Krosový elektrobicykel Apache Matto E5 - sivá

Sila, ktorá nepozná hranice Turistický elektrobicykel Matto E5 vás dovezie bez zapotenia až na koniec sveta Kvalitná konštrukcia, vynikajúci výkon, pohodlie pri jazde - to všetko zaručuje tento krosový elektrobicykel z dielne Apache. Je priamo nabitý tým najlepším, čo by bicykel mohol dostať, je to teda jasný výherca medzi krosovými elektrobicyklami. Z jeho konštrukčných stránok môžeme menovať jeho Shimano radenie s 3x9 prevodmi, kvalitné hydraulické kotúčové brzdy od rovnakého výrobcu, odolné plášte Schwalbe Impac a odpruženú vidlicu SR Suntour, ktorá vás pripraví na akékoľvek nerovnosti povrchu. Čo je ale tou pravou silnou stránkou tohto bicykla, to je jeho elektrický pohon. Vďaka vybavenosti zadným elektromotorom 8FUN s výkonom 250 W a batériou LG 36V/13Ah sa nezľakne žiadneho výletu. K ovládaniu tu slúži praktický LCD displej, ktorý vám tiež poskytne aktuálny prehľad o najdôležitejších informáciach týkajúcich sa nabitia a cesty. Dojazd tohto krosového elektrobicykla je tiež nadpriemerný, pohybujúci sa medzi 60 a 110 km. Vďaka tomu zdoláte aj tie najdlhšie trasy, na ktoré by ste si bez pomoci už ani netrúfli. Vďaka Apache Matto E5 pre vás budú cesty, nad ktorými by ste skôr radšej mávli rukou, zjazdné. A nielen to, vy si ich budete môcť užiť a nebudete len čakať, kedy dorazíte do cieľa. Pohodlie na cestách je ďalej zaručené vďaka komfortným prvkom, ktoré boli čiastočne spomenuté vyššie. Patria medzi ne ergonomické gripy, kryt reťaze či športové sedlo Spectro. Komfort zaručený! Ešte váhate? Nie je prečo. Matto E5 je skutočne špičkou svojej kategórie a môže vám ponúknuť to najlepšie z krosových elektrobicyklov - pomôže vám na cestách a zároveň vám zaistí pohodlie vďaka svojej premyslenej konštrukcii. Ideálny balíček.

Čítajte viac
Darček zdarma:
Poukaz na servis elektrobicyklov
Poukaz na servis elektrobicyklov
Pri nákupe ľubovoľného ele ...
V hodnote: 100,00
Kód produktu: 86293
Záruka: 2 roky
Výrobca: Apache
Do 2 týždňov
Eshop
Do 2 týždňov

Praha
náměstí Svatopluka Čecha 3
101 00 Praha 10 – Vršovice

Tel.: +420 234 139 444
E-mail: info@citybikes.cz

Praha
Do 2 týždňov

Brno
Galerie SFINX, Hrnčířská 6
602 00 Brno - Královo Pole

Tel.: +420 608 844 634
E-mail: brno@citybikes.cz

Brno
Cena: 1 293,70
Cena bez DPH: 1 069,17
- +
ks
Úplný popis produktu

Sila, ktorá nepozná hranice

Turistický elektrobicykel Matto E5 vás dovezie bez zapotenia až na koniec sveta

Kvalitná konštrukcia, vynikajúci výkon, pohodlie pri jazde - to všetko zaručuje tento krosový elektrobicykel z dielne Apache. Je priamo nabitý tým najlepším, čo by bicykel mohol dostať, je to teda jasný výherca medzi krosovými elektrobicyklami. Z jeho konštrukčných stránok môžeme menovať jeho Shimano radenie s 3x9 prevodmi, kvalitné hydraulické kotúčové brzdy od rovnakého výrobcu, odolné plášte Schwalbe Impac a odpruženú vidlicu SR Suntour, ktorá vás pripraví na akékoľvek nerovnosti povrchu.

Čo je ale tou pravou silnou stránkou tohto bicykla, to je jeho elektrický pohon. Vďaka vybavenosti zadným elektromotorom 8FUN s výkonom 250 W a batériou LG 36V/13Ah sa nezľakne žiadneho výletu. K ovládaniu tu slúži praktický LCD displej, ktorý vám tiež poskytne aktuálny prehľad o najdôležitejších informáciach týkajúcich sa nabitia a cesty.

Dojazd tohto krosového elektrobicykla je tiež nadpriemerný, pohybujúci sa medzi 60 a 110 km. Vďaka tomu zdoláte aj tie najdlhšie trasy, na ktoré by ste si bez pomoci už ani netrúfli. Vďaka Apache Matto E5 pre vás budú cesty, nad ktorými by ste skôr radšej mávli rukou, zjazdné. A nielen to, vy si ich budete môcť užiť a nebudete len čakať, kedy dorazíte do cieľa.

Pohodlie na cestách je ďalej zaručené vďaka komfortným prvkom, ktoré boli čiastočne spomenuté vyššie. Patria medzi ne ergonomické gripy, kryt reťaze či športové sedlo Spectro. Komfort zaručený!

Ešte váhate? Nie je prečo. Matto E5 je skutočne špičkou svojej kategórie a môže vám ponúknuť to najlepšie z krosových elektrobicyklov - pomôže vám na cestách a zároveň vám zaistí pohodlie vďaka svojej premyslenej konštrukcii. Ideálny balíček.

Viac informácií

Turistický elektrobicykel Apache Matto E5 - technické parametre

Vlastnosti Turistický / krosový elektrobicykel Rám Pánsky, 19"
Prevody Radenie: Shimano Altus M2000, 3x9 prevodov Farba Tmavo sivá
Brzdy Shimano Acera M396, kotúč 180 mm Plášte Impac Smartpac 42-622
Batéria LG 36V/13 Ah (468 Wh) Li-lon Hmotnosť 17,8 kg (+ 2,8 kg batéria)
Motor 8FUN 250 W (max. 350 W), zadný s hall senzormi Predná vidlica SR Suntour NCX HLO so zamykaním z korunky
Systém ovládania LCD Compact displej Materiál rámu Alloy 6061
Dojazd 60 - 110 km Kazeta Shimano HG400 11-36z
Otázka pre predajcu

Potrebujete poradiť, ktorý produkt je presne pre Vás?
Neviete si rady s výberom alebo máte akékoľvek ďalšie otázky? Neváhajte sa na nás obrátiť a my Vám radi pomôžeme.

povinné položky

Odoslať priateľom

Odporučili by ste tento produkt svojmu kolegovi alebo známemu?
Pošlite mu krátky odkaz prostredníctvom tohto formulára.

Odporúčané produkty

Predné svetlo FORCE CASS 300LM, USB, čierne
Skladom
23,50
19,42 bez DPH

Zadné svetlo na bicykel s laserom
Novinka
Skladom
9,40
7,77 bez DPH

Blatníky na bicykel SKS Trekking Range 28"/53mm
Skladom
22,30
18,43 bez DPH