Logo

Apache Matta Bosch Active Plus 400 Wh biela

Dámsky krosový elektrobicykel Apache Matta je osadený stredovým motorom Bosch Active Line Plus a 400 Wh batériou umiestnenou na ráme bicykla. Je skvelou voľbou pre rekreačných aj pre náročných cyklistov, ktorí trávia na bicykli mnoho času a chcú len to najlepšie. Dlhý dojazd v akomkoľvek teréne, intuitívne ovládanie, hladký tichý chod motora a celková pohodlnosť, to sú prednosti tohto elektrobicykla. Na riadidlách nájdeme LCD displej Purion, ktorý nám zobrazuje informácie o stave batérie, výkone motora, jednotlivé režimy jazdy, okamžitú, maximálnu a priemernú rýchlosť, čas jazdy a hodiny a celkovú a dennú prejdenú vzdialenosť. Prevody 1x9 s prehadzovačkou Acera v kombinácii s motorom Bosch zaistia dynamickú jazdu, ale aj dostatočnú stúpavosť bicykla pre zdolanie akéhokoľvek prevýšenia. Odpružená uzamykateľná vidlica Suntour, hydraulické kotúčové brzdy Shimano, dvojité 28" ráfiky RMX, pneu Schwalbe Tyrago s trekovým vzorom či veľké pohodlné sedlo, to sú hlavné mechanické komponenty vyššej strednej triedy, ktoré majú vyššiu životnosť a odolnosť. Elektrický stredový pohon Bosch Active Plus je inovovaný systém vyhlásenej nemeckej spoločnosti Bosch, ktorá je právom považovaná za hráča číslo jedna vo svete elektrobicyklov. Ich 100% spoľahlivé motory a batérie s dlhou životnosťou sú pôžitkom pre používateľa a to vrátane ponúkanej technickej podpory či aplikácie pre mobilné telefóny. Motor Bosch Active Plus má hmotnosť len 3,2 kg a vďaka torznému (tlakovému), prenosu sily systém pomáha na základe tlaku, ktorým sa opriete do pedálov a efektívne tým šetrí energiu a predlžuje dojazd elektrobicykla. U tohto modelu elektrobicykla sa jedná o vzdialenosť 70 - 130 km na jedno nabitie. Dojazd samozrejme ovplyvňuje mnoho faktorov: hmotnosť jazdca, spôsob používania, kopcovitosť terénu, prípadne teplota vzduchu. Apache Matto Lady Bosch je skvelou voľbou, ktorá vás určite nesklame.   Benefity pri nákupe elektrobicyklov s pohonom Bosch certifikovaný záručný a pozáručný servis možnosť zrýchlenia bicykla na 50 km/h poukážka na nákup ľubovoľného príslušenstva v hodnote 40€

Čítajte viac
Darček zdarma:
Poukaz na servis elektrobicyklov
Poukaz na servis elektrobicyklov
Pri nákupe ľubovoľného ele ...
V hodnote: 100,00
Poukážka na nákup príslušenstva
Poukážka na nákup príslušenstva
Darčekový poukaz na nákup ...
V hodnote: 40,00
Kód produktu: 86420
Záruka: 2 roky
Výrobca: Apache
Do 2-3 dní
Eshop
Do 2-3 dní

Praha
náměstí Svatopluka Čecha 3
101 00 Praha 10 – Vršovice

Tel.: +420 234 139 444
E-mail: info@citybikes.cz

Praha
Do 2-3 dní

Brno
Galerie SFINX, Hrnčířská 6
602 00 Brno - Královo Pole

Tel.: +420 608 844 634
E-mail: brno@citybikes.cz

Brno
Cena: 1 921,20
Cena bez DPH: 1 587,77
- +
ks
Úplný popis produktu

Indiánske leto!

Apache Matta Bosch Active Plus 400 Wh je elektrobicykel na dlhé výlety prírodou aj po asfaltkách

Dámsky krosový elektrobicykel Apache Matta je osadený stredovým motorom Bosch Active Line Plus a 400 Wh batériou umiestnenou na ráme bicykla. Je skvelou voľbou pre rekreačných aj pre náročných cyklistov, ktorí trávia na bicykli mnoho času a chcú len to najlepšie. Dlhý dojazd v akomkoľvek teréne, intuitívne ovládanie, hladký tichý chod motora a celková pohodlnosť, to sú prednosti tohto elektrobicykla.

Na riadidlách nájdeme LCD displej Purion, ktorý nám zobrazuje informácie o stave batérie, výkone motora, jednotlivé režimy jazdy, okamžitú, maximálnu a priemernú rýchlosť, čas jazdy a hodiny a celkovú a dennú prejdenú vzdialenosť. Prevody 1x9 s prehadzovačkou Acera v kombinácii s motorom Bosch zaistia dynamickú jazdu, ale aj dostatočnú stúpavosť bicykla pre zdolanie akéhokoľvek prevýšenia. Odpružená uzamykateľná vidlica Suntour, hydraulické kotúčové brzdy Shimano, dvojité 28" ráfiky RMX, pneu Schwalbe Tyrago s trekovým vzorom či veľké pohodlné sedlo, to sú hlavné mechanické komponenty vyššej strednej triedy, ktoré majú vyššiu životnosť a odolnosť.

Elektrický stredový pohon Bosch Active Plus je inovovaný systém vyhlásenej nemeckej spoločnosti Bosch, ktorá je právom považovaná za hráča číslo jedna vo svete elektrobicyklov. Ich 100% spoľahlivé motory a batérie s dlhou životnosťou sú pôžitkom pre používateľa a to vrátane ponúkanej technickej podpory či aplikácie pre mobilné telefóny. Motor Bosch Active Plus má hmotnosť len 3,2 kg a vďaka torznému (tlakovému), prenosu sily systém pomáha na základe tlaku, ktorým sa opriete do pedálov a efektívne tým šetrí energiu a predlžuje dojazd elektrobicykla. U tohto modelu elektrobicykla sa jedná o vzdialenosť 70 - 130 km na jedno nabitie. Dojazd samozrejme ovplyvňuje mnoho faktorov: hmotnosť jazdca, spôsob používania, kopcovitosť terénu, prípadne teplota vzduchu.

Apache Matto Lady Bosch je skvelou voľbou, ktorá vás určite nesklame.

 

Benefity pri nákupe elektrobicyklov s pohonom Bosch

certifikovaný záručný a pozáručný servis

možnosť zrýchlenia bicykla na 50 km/h

poukážka na nákup ľubovoľného príslušenstva v hodnote 40€

Viac informácií

Elektrobicykel Apache Matta Bosch Active Plus 400 Wh - technické parametre

Vlastnosti Turistický / krosový elektrobicykel Rám Dámsky
Prevody 1x9 Farba biela
Brzdy Shimano MT200, kotúč 180 mm Plášte Schwalbe Tyrago 622-42
Batéria BOSCH Power Pack 400 (36 V / 11 Ah - 396 Wh)  Sedlovka Legend 30,9 mm
Motor Bosch Active Line Plus Predná vidlica SR Suntour NEX-HLO so zamykaním 
Systém ovládania LCD Purion Materiál rámu Alloy 6061
Dojazd 80 - 130 km    
Otázka pre predajcu

Potrebujete poradiť, ktorý produkt je presne pre Vás?
Neviete si rady s výberom alebo máte akékoľvek ďalšie otázky? Neváhajte sa na nás obrátiť a my Vám radi pomôžeme.

povinné položky

Odoslať priateľom

Odporučili by ste tento produkt svojmu kolegovi alebo známemu?
Pošlite mu krátky odkaz prostredníctvom tohto formulára.

Odporúčané produkty

Blatníky na bicykel SKS Trekking Range 28"/53mm
Skladom
22,30
18,43 bez DPH

Cyklistická prilba Abus Hyban Centium veľkosť M
Skladom
131,70
108,84 bez DPH