Logo
Neviete si rady?
Spýtajte sa nás telefonicky alebo e‑mailom

Elektrobicykle KTM

Elektrobicykle KTM
Čítajte viac

Nepredstaviteľná výdrž a radosť z jazdy - to sú elektrobicykle KTM!

Prečo elektrobicykel od KTM?

Mnoho ľudí sa zamyslí nad tým, či sa elektrobicykel vôbec oplatí. Dôvodom je hlavne jeho vyššia cena oproti tomu klasickému. U elektrobicyklov KTM to platí dvojnásobne. Elektrobicykle KTM sa svojou cenou veľmi približujú starším ojazdeným autám a tak je táto dilema o to väčšia. V porovnaní s autom, však do bicykla nemusíte liať žiadne palivo, servis a náhradné diely sú neporovnateľne lacnejšie. Z dôvodu komfortu si môžete zakúpiť niekoľko doplnkov, ktoré však nebudú znamenať závratné náklady. A pokiaľ svoj elektrobicykel nerozbijete napríklad o lampu, či strom tak vám zaručene vydrží mnoho rokov pri minimálnych nákladoch na servis.

O elektrobicykloch KTM

Elektrobicykle KTM sa pýšia najnovšími technológiami a prvotriednym dizajnom, ktorý je podľa nás v súčasnej dobe neprekonateľný. Elektrobicykle sú vybavené skvelým displejom Intuvia, s ktorým bude vaša jazda ešte zábavnejšia. S jeho pomocou jednoducho optimalizujete pohonný systém od firmy Bosch, ale aj zistíte svoju rýchlosť, prejdenú vzdialenosť, či stav nabitia batérie. Nadšencov elektroniky poteší aj to, že si svoj smartphone jednoducho spoja a dobijú priamo z bicykla. Všetky komponenty použité na elektrobicykloch KTM sú tej najvyššej kvality.

História KTM

Pri značke KTM si mnoho z nás predstaví prvotriedne rakúske motocykle. Značka KTM sa však odjakživa zaoberá aj výrobou bicyklov. Z pôvodnej značky sa v roku 1964 odčlenila nová značka KTM Bikes Industries. Tá zaisťuje výrobu a predaj bicyklov, ktoré si vďaka svojej kvalite svoje miesto na trhu vždy našli a nájdu.