Logo

Elektrobicykel Apache Matta MX-I sivo-fialová 18"

Tento elegantný bicykel s ladnými krivkami a skvelou výbavou je ideálny variant pre dámy, ktoré majú rady aj nejaké to športové vyrazenie. Okrem každodenného dochádzania do práce a návštev priateľov totiž tento elektrobicykel zvláda aj jazdu v prírode a náročnejšom teréne a vďaka výbornému dojazdu na jedno nabitie aj dlhšie výlety. Navyše sa oproti cestovaniu automobilom jedná o omnoho zdravší variant ako pre vás tak pre našu planétu. Elektrický pohon tohto bicykla je skutočne výnimočný. Stredový motor Bafang MaxDrive má nominálny výkon 250 W a maximálny točivý moment až 80 Nm. Hlavnou prednosťou je tlakový (torzný) snímač šliapania, vďaka ktorému motor vyhodnocuje tlak v pedáloch bicykla a pomáha teda adekvátne k potrebám jazdca a zároveň veľmi efektívne šetrí energiu. K napájaniu elektrickou energiou slúži lítiová batéria LG 36V/16 Ah, ktorá je plne integrovaná v šikmej rámovej trubke. Vďaka maximálnemu využitiu potenciálu tejto dvojice sa môžete tešiť na dojazd až 160 km na jedno nabitie, čo iste uspokojí aj väčších športovcov, ktorí nebudú nijak limitovaní. Vo výbave nechýba ani TFT farebný displej s USB konektorom pre nabíjanie mobilných zariadení. Čo sa mechanickej výbavy týka, aj tu sa môžete na svojho miláčika naplno spoľahnúť. Komfortnú jazdu aj vo veľkom teréne vám zaručí odpružená vidlica SR Suntour NEX-HLO so zdvihom 63 mm a zamykaním na korunke. Ďalej sa o pohodlný zážitok stará prehadzovačka Shimano Altus M2000, kotúčové hydraulické brzdy Shimano MT200 či odolné krosové plášte Impac Smartpac (622-42). O príjemné sedenie aj behom jazdy na rozbitých cestách sa stará sedlo Spec Sport, ktoré je zrodené pre športové výkony. Elegantná a neopozeraná kombinácia sivej a fialovej farby iste upúta vašu pozornosť. V kombinácii s fantastickou výbavou tohto stroja iste zaujmete a budete si užívať výlety do prírody bez prehnanej námahy.

Čítajte viac
Darček zdarma:
Poukaz na servis elektrobicyklov
Poukaz na servis elektrobicyklov
Pri nákupe ľubovoľného ele ...
V hodnote: 100,00
Kód produktu: 86483
Výrobca: Apache
Do 2-3 dní
Eshop
Do 2-3 dní

Praha
náměstí Svatopluka Čecha 3
101 00 Praha 10 – Vršovice

Tel.: +420 234 139 444
E-mail: info@citybikes.cz

Praha
Do 2-3 dní

Brno
Galerie SFINX, Hrnčířská 6
602 00 Brno - Královo Pole

Tel.: +420 608 844 634
E-mail: brno@citybikes.cz

Brno
Cena: 1 803,50
Cena bez DPH: 1 490,50
- +
ks
Úplný popis produktu

Športový pomocník pre dámy

Dámsky elektrobicykel Apache Matta MX-I naplní vaše športové ambície

Tento elegantný bicykel s ladnými krivkami a skvelou výbavou je ideálny variant pre dámy, ktoré majú rady aj nejaké to športové vyrazenie. Okrem každodenného dochádzania do práce a návštev priateľov totiž tento elektrobicykel zvláda aj jazdu v prírode a náročnejšom teréne a vďaka výbornému dojazdu na jedno nabitie aj dlhšie výlety. Navyše sa oproti cestovaniu automobilom jedná o omnoho zdravší variant ako pre vás tak pre našu planétu.

Elektrický pohon tohto bicykla je skutočne výnimočný. Stredový motor Bafang MaxDrive má nominálny výkon 250 W a maximálny točivý moment až 80 Nm. Hlavnou prednosťou je tlakový (torzný) snímač šliapania, vďaka ktorému motor vyhodnocuje tlak v pedáloch bicykla a pomáha teda adekvátne k potrebám jazdca a zároveň veľmi efektívne šetrí energiu. K napájaniu elektrickou energiou slúži lítiová batéria LG 36V/16 Ah, ktorá je plne integrovaná v šikmej rámovej trubke. Vďaka maximálnemu využitiu potenciálu tejto dvojice sa môžete tešiť na dojazd až 160 km na jedno nabitie, čo iste uspokojí aj väčších športovcov, ktorí nebudú nijak limitovaní. Vo výbave nechýba ani TFT farebný displej s USB konektorom pre nabíjanie mobilných zariadení.

Čo sa mechanickej výbavy týka, aj tu sa môžete na svojho miláčika naplno spoľahnúť. Komfortnú jazdu aj vo veľkom teréne vám zaručí odpružená vidlica SR Suntour NEX-HLO so zdvihom 63 mm a zamykaním na korunke. Ďalej sa o pohodlný zážitok stará prehadzovačka Shimano Altus M2000, kotúčové hydraulické brzdy Shimano MT200 či odolné krosové plášte Impac Smartpac (622-42). O príjemné sedenie aj behom jazdy na rozbitých cestách sa stará sedlo Spec Sport, ktoré je zrodené pre športové výkony.

Elegantná a neopozeraná kombinácia sivej a fialovej farby iste upúta vašu pozornosť. V kombinácii s fantastickou výbavou tohto stroja iste zaujmete a budete si užívať výlety do prírody bez prehnanej námahy.

Viac informácií

Elektrobicykel Apache MATTA MX-I sivo-fialová 18" - technické parametre

Vlastnosti Turistický / krosový elektrobicykel Rám Alloy 6061
Prevody Shimano Deore HG400 (11 - 36 zubov) Farba Sivo-fialová
Brzdy Shimano MT200 (kotúče 180 mm) Plášte

Impac Smartpac (622 - 42 mm)

Batéria LG 36 V / 16 Ah (576 Wh) Li-Ion Hmotnosť

19,2 kg + 3,1 kg batéria

Motor Bafang MaxDrive 250W Predná vidlica SR Suntour NEX-HLO, 63 mm zdvih (so zamykaním z korunky)
Displej TFT Colour Prehadzovačka

Shimano Altus M2000

Dojazd až 160 km Sedlo

Spec Sport

Otázka pre predajcu

Potrebujete poradiť, ktorý produkt je presne pre Vás?
Neviete si rady s výberom alebo máte akékoľvek ďalšie otázky? Neváhajte sa na nás obrátiť a my Vám radi pomôžeme.

povinné položky

Odoslať priateľom

Odporučili by ste tento produkt svojmu kolegovi alebo známemu?
Pošlite mu krátky odkaz prostredníctvom tohto formulára.

Odporúčané produkty

Kódový zámok na bicykel Abus 5412C/85/12 red
Skladom
20,70
17,11 bez DPH

Viacúčelová brašna na nosič Sport Arsenal Art. 450
Skladom
30,60
25,29 bez DPH

Duša na bicykel CST 700x19/23C GV
Skladom
3,90
3,22 bez DPH