Logo

Dámsky turistický bicykel Mark Base Lady Tour

Pohodlne na bicykli Turistický bicykel Mark Base Lady Tour vybavený blatníkmi a nosičom vás vytiahne na dlhé výlety Krásna príroda za mestom na vas už čaká a tento bicykel vás k nej rád odvezie. Tento trekový bicykel je určený pre každú ženu, ktorá sa rada aktívne hýbe a nebojí sa žiadneho krátkeho, ale aj dlhšieho výletu. Okrem toho je bicykel aj dobrým parťákom na prepravu po meste. K týmto variabilným účelom je zvolené aj vhodné kvalitné osadenie, pri ktorého výbere bol kladený dôraz predovšetkým na maximálny komfort pri jazde, ľahkú údržbu a používateľskú jednoduchosť spolu so zachovaním rozumnej ceny! Turistický dámsky bicykel Mark Base Lady poteší možnosťou ako vzpriameného, tak aj aerodynamického posedu, ktorý zaisťuje nastaviteľný predstavec riadidiel. Bicykel je osadený odpruženou vidlicou so zamykaním Suntour a kvalitnými brzdami Shimano V-Brake, 27 rýchlosťami s prehadzovačkou Shimano Altus zaistí rýchle a bezproblémové prehadzovanie. Celý bicykel je postavený na veľmi kvalitnom CrMo ráme s premennou hrúbkou trubiek, takže je ľahký a zároveň si zachováva pružnosť a jeho výšku si môžete pri objednaní zvoliť v rolovacom okne. Na výber máte 44 cm, 48 cm a 50 cm. Trendy v turistickej cyklistike smerujú po rokoch opäť k oceľovým rámom, ktoré majú dlhú životnosť, sú komfortné a pohodlné aj pri dlhom a častom cestovaní. Aj keď sa u nás často hovorí, že ide o zastaralý koncept, ktorý je v cyklistike skôr na ústupe, opak je pravdou. Bicykel je vybavený vždy užitočným stojanom a osvetlením, čo je u nás v Citybikes samozrejmosťou. Ďalej nechýbajú dlhé pevné plastové blatníky a tiež zadný nosič, ktorý vám pomôže zbaliť si na bicykel všetko, čo budete potrebovať.

Čítajte viac
Záruka: 2 roky
Výrobca: Citybikes
Skladom
Eshop
Skladom

Praha
náměstí Svatopluka Čecha 3
101 00 Praha 10 – Vršovice

Tel.: +420 234 139 444
E-mail: info@citybikes.cz

Praha
Skladom

Brno
Galerie SFINX, Hrnčířská 6
602 00 Brno - Královo Pole

Tel.: +420 608 844 634
E-mail: brno@citybikes.cz

Brno
Cena: 654,00
Cena bez DPH: 540,50
Výber variantov
- +
ks
Úplný popis produktu

Pohodlne na bicykli

Turistický bicykel Mark Base Lady Tour vybavený blatníkmi a nosičom vás vytiahne na dlhé výlety

Krásna príroda za mestom na vas už čaká a tento bicykel vás k nej rád odvezie. Tento trekový bicykel je určený pre každú ženu, ktorá sa rada aktívne hýbe a nebojí sa žiadneho krátkeho, ale aj dlhšieho výletu. Okrem toho je bicykel aj dobrým parťákom na prepravu po meste. K týmto variabilným účelom je zvolené aj vhodné kvalitné osadenie, pri ktorého výbere bol kladený dôraz predovšetkým na maximálny komfort pri jazde, ľahkú údržbu a používateľskú jednoduchosť spolu so zachovaním rozumnej ceny!

Turistický dámsky bicykel Mark Base Lady poteší možnosťou ako vzpriameného, tak aj aerodynamického posedu, ktorý zaisťuje nastaviteľný predstavec riadidiel. Bicykel je osadený odpruženou vidlicou so zamykaním Suntour a kvalitnými brzdami Shimano V-Brake, 27 rýchlosťami s prehadzovačkou Shimano Altus zaistí rýchle a bezproblémové prehadzovanie. Celý bicykel je postavený na veľmi kvalitnom CrMo ráme s premennou hrúbkou trubiek, takže je ľahký a zároveň si zachováva pružnosť a jeho výšku si môžete pri objednaní zvoliť v rolovacom okne. Na výber máte 44 cm, 48 cm a 50 cm. Trendy v turistickej cyklistike smerujú po rokoch opäť k oceľovým rámom, ktoré majú dlhú životnosť, sú komfortné a pohodlné aj pri dlhom a častom cestovaní. Aj keď sa u nás často hovorí, že ide o zastaralý koncept, ktorý je v cyklistike skôr na ústupe, opak je pravdou.

Bicykel je vybavený vždy užitočným stojanom a osvetlením, čo je u nás v Citybikes samozrejmosťou. Ďalej nechýbajú dlhé pevné plastové blatníky a tiež zadný nosič, ktorý vám pomôže zbaliť si na bicykel všetko, čo budete potrebovať.

Viac informácií

Univerzálny dámsky turistický bicykel Mark Base Lady Tour - technické parametre

Rám CrMo výšky 44, 48, 50 cm Radenie 3 x 9 Shimano Altus
Vidlica Odpružená Suntour so zamykaním Ráfiky Alu dvojité
Brzdy Shimano V-brake Pneumatiky Schwalbe Road Cruiser 28" x 1,6"


 

Otázka pre predajcu

Potrebujete poradiť, ktorý produkt je presne pre Vás?
Neviete si rady s výberom alebo máte akékoľvek ďalšie otázky? Neváhajte sa na nás obrátiť a my Vám radi pomôžeme.

povinné položky

Odoslať priateľom

Odporučili by ste tento produkt svojmu kolegovi alebo známemu?
Pošlite mu krátky odkaz prostredníctvom tohto formulára.

Odporúčané produkty

Trojbrašna na nosič Sport Arsenal Art. 465
Skladom
48,20
39,83 bez DPH

Zámok na bicykel Abus uGrip 585/75 Grey
Skladom
35,30
29,17 bez DPH

Cyklo prilba Abus Urban-I asphalt grey veľkosť M
Skladom
93,30
77,11 bez DPH