Logo
Neviete si rady?
Spýtajte sa nás telefonicky alebo e‑mailom

Ortlieb cyklobrašne

Ortlieb cyklobrašne
Čítajte viac
Zobraziť:
od
do

Batoh Ortlieb Urban Line Urban Daypack 20 ink
Novinka
Skladom
125,10
103,39 bez DPH

Cyklistický batoh Ortlieb Velocity čierny
Skladom
93,70
77,44 bez DPH

Mestská brašna na riadidlá Ortlieb Barista
Skladom
175,80
145,29 bez DPH

Ortlieb Atrack závesný kit pro vybavenie
Skladom
23,14
19,12 bez DPH

ORTLIEB Back-Roller City - vodotesná zadná taška
Skladom
99,30
82,07 bez DPH

ORTLIEB Back-Roller Classic - zadné tašky na bicykel
Skladom
132,90
109,83 bez DPH

Ortlieb Commuter Daypack červený
Skladom
129,00
106,61 bez DPH

ORTLIEB Commuter Daypack Urban Line
Do 2-3 dní
156,50
129,34 bez DPH

ORTLIEB Support Strap pre Seat-Pack - podporný popruh - oranžová
Tip
Skladom
8,40
6,94 bez DPH

Predné tašky na bicykel ORTLIEB Front-Roller Classic
Skladom
114,60
94,71 bez DPH

Zadné cyklo brašne Ortlieb Back-Roller Classic
Skladom
132,90
109,83 bez DPH

ORTLIEB Back-Roller PRO Plus - veľkoobjemové vodotesné brašne
Tip
Skladom
211,40
174,71 bez DPH

ORTLIEB je legenda vo svete cyklistických a cykloturistických brašní

Ak ste naozaj náročným cyklistom, ktorý preferuje vysokú kvalitu, funkčnosť a dlhodobú spoľahlivosť, zoznámte sa z legendou medzi cyklistickými taškami pre cykloturistické a expedičné využitie.

Značku Ortlieb založil v roku 1982 v Nemecku Hartmund Ortlieb vášnivý cyklista a horolezec, ktorý si vo svojej dielni ušil prvé vodotesné brašny z plachty na kamión, pretože v tej dobe sa žiadne také cyklobrašny nevyrábali. Počas rokov vývoja a zdokonaľovania sa jeho brašny stali pojmom po celom svete a to hlavne v komunite tých najodvážnejších cyklistov a vyhľadávačov extrémnych trekov a expedícií na bicykli.

Široká škála typov turistických cyklo brašien ORTLIEB

Všetky cyklistické tašky Ortlieb sú vodeodolné a vodotesné a ponúkané v rozličnom prevedení ako pre diaľkové cyklopotulky, tak pre bežnú turistiku či jazdenie do práce alebo na nákupy na bicykli.

Ortlieb Roller City

Základný typ predných a zadných tašiek na bicykel s upínacím systémom QL1, kde sa nastavenie háčikov vykonáva pomocou imbusového kľúča. Hoci názov City evokuje odporúčania pre mesto, brašny dobre poslúžia aj na viacdenných výletoch.

Ortlieb Roller Classic

Tieto dvojbrašny sú najviac rozšírené, veľmi obľúbené a najčastejšie používané medzi cyklistickými turistami. Tašky majú popruh pre nosenie cez rameno, vnútorné zakladače v hlavnom vrecku a je možné ich doplniť o hornú brašnu Rack-Pack. Sú tiež v ponuke vo viacerých farbách a majú flexibilnejší upínací systém QL2.1, kde sa nastavenie háčikov vykonáva ručne, bez použitia náradia.

Ortlieb Roller Plus

Ekologicky šetrná dvojbrašna z materiálu PS36C bez použitia PVC záteru s nezmenenou odolnosťou proti vlhkosti. Ľahší variant Ortlieb brašní s upínacím systémom QL2.1 a s možnosťou pripnutia hornej brašne Rack-Pack. Upínacie háčiky možno nastavovať ručne bez náradia a nechýba ani popruh pre nosenie cez rameno.

Ortlieb Roller Highvisibility

Tieto exkluzívne dvojité brašny majú vo svojom materiáli vtkanú reflexnú niť, ktorá pri nočných jazdách a osvetlení svetlometmi automobilov výrazne odráža svetlo, čím zvyšuje bezpečnosť jazdca na bicykli. Tmavá i svetlá varianta brašien svieti úplne rovnako. Nechýba opäť ramenný popruh, systém upínacích háčikov QL2.1 a zakladač vo vnútri tašiek.

Všetky typy Ortlieb Roller brašien sú ponúkané v páre a ako predné a zadné. K väčšine z nich ponúkame Bären a typovo ladiace predné riadidlové brašny, prípadne hornú Rack-Pack brašnu a batoh Messenger alebo Velocity. Ortlieb si je natoľko istý kvalitou svojich výrobkov, že na celý sortiment štandardne ponúka 5 ročnú záruku.