Logo

Elektrický Brompton a ďalšie použitie pohonu Pendix

Elektrický Brompton a ďalšie použitie pohonu Pendix
2.4.2019

Citybikes je výhradným distribútorom nemeckých pohonov Pendix. Nielen zo skladacích bicyklov Brompton, ale prakticky z ľubovoľného bicykla možno ľahko urobiť špičkový elektrobicykel.

Systém Pendix funguje výborne so skladacími bicyklami Brompton. Pendix vyrába špeciálne upravenú sadu pre tieto bicykle. Sada má presne definovanú dĺžku kábla, mierne upravenú prírubu motora a príslušenstvo k batérii upevnenej na hornú rámovú trubku. Mnoho zákazníkov už Brompton vlastní a uvažovalo nad tým, že by bolo dobré prejsť na elektrobicykel. S týmto pohonom sa však nemusí vzdávať svojej obľúbenej skladačky. Hmotnosť bicykla zostane stále viac než akceptovateľná a pohon nijak neobmedzuje skladanie bicykla. Zakúpiť možno pochopiteľne aj kompletný elektrický bicykel Brompton.

Pendix však nie je určený výhradne pre Brompton, ale pre ľubovoľný bicykel so štandardným rámom pre stredové osy BSA (Shimano), čo spĺňa 95% všetkých bicyklov. Ponúkame napríklad špičkové turistické bicykle Kolos s pohonmi Pendix. Tieto elektrobicykle sa vďaka svojim vlastnostiam úplne vymykajú bežnej ponuke elektrobicyklov a môžu tak uspokojiť klientelu so špecifickými požiadavkami.

Video